Diskuze (tiskuse):Čtěte nás, víme vše!
Diskuze (tiskuse)
Napište, co si myslíte, ptejte se, přispívejte nebo prostě jen diskutujte a sdílejte s ostatními návštěvníky stránek vše, co vás zajímá. Sledujte Diskuzi a celých 24 hodin denně se můžete dozvědět informace, jež byste jinde nezískali!
Věděli jste, že:
-> administrátoři jsou tu pro vás téměř celý den?
-> od 21:30 do 6:30 je zde režím téměř bez pravidel?
-> jednoduše sepsaná pravidla naleznete v rubrice PTW?
Zvolte přezdívku a můžete začít psát!
TV - Nora spol. ©2012
napiste, tso si mislite, pteite se, prispiveite nepo proste ien tiskutuite a stileite s ostatnimi navstevniki stranek vse, tso vas saiima. sletuite tiskusi a tselik 24 'otin tenne se musete tosvetet invormatse, ies piste iinte nesiskali.
veteli iste, se:
-> atministratori isou tu pro vas temer tseli ten?
-> ot 21:30 to 6:30 ie ste resim temer pes pravitel?
-> ietnotuse sepsana pravitla nalesnete v rupritse ptv?
svolte prestivku a musete satsit psat!
tv - nora spol. ©2012
12. prosince 2009 v 20:41
oslík
dělal už jsi ten 8. úkol z latiny?

to je skvělý, ale tak trochu mi to nedává smysl. Ale brácha mi to odsouhlasil, tak to asi je blbost.
12. prosince 2009 v 20:24
oslík
Nikdy jsem tam nebyla a nikdy se mi ani moc nechtělo...možná by se mi to líbilo, ale dokud nevim jaký to je tak se mi tam nechce.
12. prosince 2009 v 20:22
Firefox
proc n? jcranda

12. prosince 2009 v 20:15
oslík
nene, nejdu
12. prosince 2009 v 20:11
Firefox
tasi zitra ndes na vyzvedace, z?
12. prosince 2009 v 20:08
oslík
no tak já nevim, jen mě to tak napadlo
to si vůbec nemyslim a zrovna dneska nemám trpělivost to poslouchat (číst).
12. prosince 2009 v 20:04
Firefox
specialnio?

nkapu, ae n, na nic specialnio nni...
ae dyt cou zvireci mrtvoly osliku... ce bezne jedi... vlasne sou od tho aby sjedly

12. prosince 2009 v 19:58
oslík
Ale ne, jen jsem myslela že ho třeba využíváš na něco speciálního, když ho máš tak rád.
ne, myslim o jezení mrtvol.
12. prosince 2009 v 19:55
Firefox
jak cs nim delam??? jasi repiky, n? ho poskladame a ozdobime... po novem roce ho odzdobime a a zase slozime dkrabice... cjineo?
c? zjim raci tresky?

12. prosince 2009 v 19:53
oslík
já mám ráda opravdický stromy, ale v lese.
co s tim stromeček děláš?
fuj, vůbec to neříkej.
12. prosince 2009 v 19:49
Firefox
ndyt ok, ja tnmyslel v zlym
jako nzbyk nmel rad opravdove stromky, zkratka u nas uz jten umely tradicni a jiny nci
me nvadi mrtvy kapri, vadi mi dyz je mam jist a jv nik n kosti, tme stve. obcas mame na vyber mezi kaprem a treskou, tak ci raci vezmu tresku teda...
12. prosince 2009 v 19:08
oslík
to j tam nemělo bejt, to jsem chtěla něco napsat ale rozmyslela jsem si to
12. prosince 2009 v 19:08
oslík
ahoj
no tak máme de*ilní diskuze, ale lepší než ty kterej tu skoro nejseš...
no to mně by to vadilo ale stejně už jsem u tamtý babičky nebyla od prázdnin

vždycky je něco, koně nebo sbor.
některý ozdoby jsou hezký, ale ne ty vánoční a hlavně ne zlatý. Koledy jsou některý hezký, ale většina ne. Umělý stromečky jsou v pohodě, já nemám ráda ty opravdický. No a už jsem přišla asi proč mám k těm vánocům takovej odpor a je to kvůli cukroví. Když dělám cukroví tak mě z toho děsně bolí hlava jak furt musim dejchat ten sladkej vzduch. To je odporný. Mně nevadí kapři, ale vadí mi mrtvý kapři.
j
12. prosince 2009 v 18:31
Firefox
ave. tak sem dstal od bratra k narozkam ten kabel na propojeni magnetaku s compem

ted ete potrebuju ten nahravaci program, n...

12. prosince 2009 v 12:11
iAnonymniA 0.5
hm..u nás přestalo sněžit

12. prosince 2009 v 11:00
Firefox

my nmame sanky, n...

12. prosince 2009 v 10:43
Himbajs
jj, ještě tak 20 hodin sněžení a můžu jítsánkovat

12. prosince 2009 v 10:42
Firefox
ave, hezke snehove rano

12. prosince 2009 v 09:58
iAnonymniA 0.5
co máš proti našim diskuzím?
BTW: dobré ráno

12. prosince 2009 v 00:25
Firefox
dobrou
