
. Já znám jen pár lidí co tě nenáviděj...moc ne..






to by byl docela pokrok...
tak tu nakonec jsem ale nevim jak moc a nevim na jak dlouho
tak já bych ti je kradla 3:D
tak mu ji vecinou npucim... jttroku nhezke, ae jsranda ho pozoroovat jak ji zhani. ae uz sji asi 2 tydny nosi... dneska sme mali jen spor o tuzku behem minutovky
| návštěvníků stránky | |
|---|---|
| celkem | 843 187 |
| tento týden | 1 618 |
| dnes | 120 |