
no neřikám že sem neviňátko, ale řikám že neni pravda že za všechno můžem my...
abyste se nepos*ali

(n, nopravujte me!)
) a pak urcite ete neco... uz sme dlouho npsali biologii, tak nvm, doufam zn... a v stredu kompozici z matiky!



uz vcera

| návštěvníků stránky | |
|---|---|
| celkem | 843 169 |
| tento týden | 1 600 |
| dnes | 102 |