Napište, co si myslíte, ptejte se, přispívejte nebo prostě jen diskutujte a sdílejte s ostatními návštěvníky stránek vše, co vás zajímá. Sledujte Diskuzi a celých 24 hodin denně se můžete dozvědět informace, jež byste jinde nezískali!
Věděli jste, že:
-> administrátoři jsou tu pro vás téměř celý den?
-> od 21:30 do 6:30 je zde režím téměř bez pravidel?
-> jednoduše sepsaná pravidla naleznete v rubrice PTW?
napiste, tso si mislite, pteite se, prispiveite nepo proste ien tiskutuite a stileite s ostatnimi navstevniki stranek vse, tso vas saiima. sletuite tiskusi a tselik 24 'otin tenne se musete tosvetet invormatse, ies piste iinte nesiskali.
veteli iste, se:
-> atministratori isou tu pro vas temer tseli ten?
-> ot 21:30 to 6:30 ie ste resim temer pes pravitel?
-> ietnotuse sepsana pravitla nalesnete v rupritse ptv?
jejda..ája stříhala Grina..tak to mě fakt po*er..to bude nádhera chudák kůň
5. prosince 2009 v 20:21
oslík
čau..co se tak směješ?
5. prosince 2009 v 20:21
iAnonymniA 0.5
čau osle
5. prosince 2009 v 20:19
oslík
ahoj...kdo tady střílí do oslíků?!
5. prosince 2009 v 20:06
potihcpd
5. prosince 2009 v 19:49
čegi
io nasel ale nepousil
5. prosince 2009 v 19:15
potihcpd
nasel si tu velrybu pod mostem? je v jednom levelu...
5. prosince 2009 v 19:11
Firefox
jj, vim ztbylo den po navsteve ebv... a tbylo vcera jak ste rikaly
ja j
podle tho c. na dalku sou dobry slepice, na kratsi kravy ci stromy
j, tpousouvani jnic moc, hlavne v tom levlu 7, dy potrebujes kazdou setinku
5. prosince 2009 v 19:09
potihcpd
super hra, jwen nkratky a dlouhy vzdalenosti sstrili dost spatne...a kybi mi tam tlacitko "domu" jako primo ke katapultu...tposouvani jpomaly...
5. prosince 2009 v 19:07
potihcpd
z5
tam sem nbyl...
5. prosince 2009 v 19:01
žehlička
hele před rokem byla filmovka
5. prosince 2009 v 18:27
Firefox
j, ja ho uz take 1 skoro zabil... n, treba smi tnedy opravdu povede
5. prosince 2009 v 18:24
čegi
po´usel sem mel us ien ieten sivot a on taki inak pik ´o sapil
5. prosince 2009 v 18:17
Firefox
zj, ten dzug jstrasne silny a rykle, nde
5. prosince 2009 v 18:10
čegi
tak sem se tostal to setmi´o levlu
5. prosince 2009 v 17:35
žehlička
jo takle.. už to chápu..
5. prosince 2009 v 16:26
Firefox
nznmam v umyslu zabijet osliku, ae brity
5. prosince 2009 v 16:11
žehlička
? jakej je v tom rozdíl?..
5. prosince 2009 v 15:40
Firefox
pcl... takovy problem mel i dajrajt. hee strilet sda vic veci... njen zvirata. zkus hledat po cele te plose (njen u hradu) a zkusit tnabit. urcite neco najdes. esi n, tak pak ti treknu
zhl, n, ja nstrilim dosliku... ja strilim osliky po brickyk vojacik