ne spíš ona by tu psala děsný spamy a bylo by jí jedno že mám výmaz a stejně by to tady psala.

už se netěšim 



a qalila me za 3 z diktatu - mel sem 2 kipi... ae jako nvm proc kazdy predpoklada, zcestinu nak strasne kazim 
já si to špatně přečetl... 
nevim jak se mi to povedlo, ale ten den jsem dělala všechno naopak než jsem měla.
| návštěvníků stránky | |
|---|---|
| celkem | 843 136 |
| tento týden | 1 567 |
| dnes | 69 |