Diskuze (tiskuse):Čtěte nás, víme vše!
Diskuze (tiskuse)
Napište, co si myslíte, ptejte se, přispívejte nebo prostě jen diskutujte a sdílejte s ostatními návštěvníky stránek vše, co vás zajímá. Sledujte Diskuzi a celých 24 hodin denně se můžete dozvědět informace, jež byste jinde nezískali!
Věděli jste, že:
-> administrátoři jsou tu pro vás téměř celý den?
-> od 21:30 do 6:30 je zde režím téměř bez pravidel?
-> jednoduše sepsaná pravidla naleznete v rubrice PTW?
Zvolte přezdívku a můžete začít psát!
TV - Nora spol. ©2012
napiste, tso si mislite, pteite se, prispiveite nepo proste ien tiskutuite a stileite s ostatnimi navstevniki stranek vse, tso vas saiima. sletuite tiskusi a tselik 24 'otin tenne se musete tosvetet invormatse, ies piste iinte nesiskali.
veteli iste, se:
-> atministratori isou tu pro vas temer tseli ten?
-> ot 21:30 to 6:30 ie ste resim temer pes pravitel?
-> ietnotuse sepsana pravitla nalesnete v rupritse ptv?
svolte prestivku a musete satsit psat!
tv - nora spol. ©2012
19. listopadu 2009 v 20:02
Himbajs
1. pussy nedoporučuji, ale písnička je to nádherná.
2. To nový CD jsem si pořídil už den po tom co ho vydali
3. Rammstein jsou prostě nejlepší
19. listopadu 2009 v 20:00
potihcpd
fajn...

19. listopadu 2009 v 19:55
žehlička
už mam celý to nový cédo vypálený a na počítači
19. listopadu 2009 v 19:51
žehlička
19. listopadu 2009 v 19:46
emýlije
19. listopadu 2009 v 19:42
potihcpd
ja tu nci byt za toho co prudi...
19. listopadu 2009 v 19:42
potihcpd
ajn...ja jen varoval...
19. listopadu 2009 v 19:41
emýlije
už sis pouštěla pussy?

19. listopadu 2009 v 19:38
žehlička
ani ne hele.. á a a á a a a á.Sehnsucht versteckt sich wie ein Inseckt im Schlaf merkst du nicht daß es dich sticht!
19. listopadu 2009 v 19:38
emýlije
19. listopadu 2009 v 19:11
potihcpd
ncete s uz pomalu presunout d spam?

19. listopadu 2009 v 18:59
žehlička
svatý juří po horách chodíval! svatý juří po horách chodíval. po horách chodíval, po cestách jezdíval!
19. listopadu 2009 v 18:51
potihcpd
...
19. listopadu 2009 v 18:49
žehlička
svatý juří na koníčku jede! svatý juří na koníčku jede! na koníčku jede.. bla...
19. listopadu 2009 v 18:42
emýlije
joo to bude ono

19. listopadu 2009 v 18:37
Firefox
osliku, nmyslelas nahodou takovyto ej vandrovali hudci? tam taky sli a teli pokacet javory na housle, ae nakonec zjistili ztjnedo zaklety

19. listopadu 2009 v 18:32
emýlije
19. listopadu 2009 v 18:32
emýlije
www.stream.cz/video/299/381003-to-snad-neni-ani-mozny-d to je dokonalý :D nejlepší je ta část kdy ňějakej osel znásilňuje chlápka co se šel vymočit

19. listopadu 2009 v 17:24
emýlije
no jasně. na horách v doliiinááách, co see to taaam běláá
19. listopadu 2009 v 17:23
emýlije
co se to tam bělá? není to šááávlíííčka