Diskuze (tiskuse):Čtěte nás, víme vše!
Diskuze (tiskuse)
Napište, co si myslíte, ptejte se, přispívejte nebo prostě jen diskutujte a sdílejte s ostatními návštěvníky stránek vše, co vás zajímá. Sledujte Diskuzi a celých 24 hodin denně se můžete dozvědět informace, jež byste jinde nezískali!
Věděli jste, že:
-> administrátoři jsou tu pro vás téměř celý den?
-> od 21:30 do 6:30 je zde režím téměř bez pravidel?
-> jednoduše sepsaná pravidla naleznete v rubrice PTW?
Zvolte přezdívku a můžete začít psát!
TV - Nora spol. ©2012
napiste, tso si mislite, pteite se, prispiveite nepo proste ien tiskutuite a stileite s ostatnimi navstevniki stranek vse, tso vas saiima. sletuite tiskusi a tselik 24 'otin tenne se musete tosvetet invormatse, ies piste iinte nesiskali.
veteli iste, se:
-> atministratori isou tu pro vas temer tseli ten?
-> ot 21:30 to 6:30 ie ste resim temer pes pravitel?
-> ietnotuse sepsana pravitla nalesnete v rupritse ptv?
svolte prestivku a musete satsit psat!
tv - nora spol. ©2012
8. listopadu 2009 v 13:21
potihcpd
Nová anketa!
nova anketa!
Anketa e re!
New Poll!
استطلاع جديد للرأي!
Нова Анкета!
新的民意調查!
新的民意调查!
Ny Poll!
Uus küsitlus!
Bagong Poll!
New Poll!
Nouveau Sondage!
Nova Enquete!
סקר חדש!
नई पोल!
Nieuwe Poll!
Nova anketa!
Poll baru!
Nuovo Sondaggio!
新しい投票!
Nova enquesta!
새 설문 조사!
Naujas Apklausa!
New Poll!
Új szavazás!
Poll New!
Neue Umfrage!
Ny avstemming!
Nowa Sonda!
Nova Enquete!
Sondaj nou!
Новое голосование!
Νέο Poll!
Nová anketa!
Nova anketa!
Нова анкета!
Nueva encuesta!
Ny Poll!
การสำรวจใหม่!
Yeni Anket!
Нове голосування!
Thăm dò ý kiến mới!
8. listopadu 2009 v 13:20
potihcpd
tjjen proto, zpatri k dejinam ceskeho statu...jinak by byli razeni mezi ostrogoty, vizigoty a dalsi...
8. listopadu 2009 v 13:11
žehlička
tak to je dilema

8. listopadu 2009 v 13:07
Firefox
staty??
npatri. resp. benes tbere oddelene. pod stehovani narodu pati treba ostrogoti, vandalove, langoardi, jutove... slovane prisli az po odkodu hunu a sou stejne obsahli jak stehovani narodu
8. listopadu 2009 v 13:04
potihcpd
Doba železná
-Keltové
Doba římská
-Germáni
Stěhování národů
-Slované
takle pod sebou podbody sou ty staty...

8. listopadu 2009 v 13:03
potihcpd
dyt tpatri kstehovanio narodu...

8. listopadu 2009 v 13:03
Firefox
taze esi tam bude i zelezna tak:
doba zelezna
keltove
doba rimska
germani
stehovani narodu
slovane
8. listopadu 2009 v 13:02
Firefox
nn, az po slovany!
8. listopadu 2009 v 13:00
potihcpd
8. listopadu 2009 v 12:58
žehlička
díky.. tak já se to teda půjdu šprtat..

8. listopadu 2009 v 12:56
potihcpd
myslim, zod doby zelezne po stehovani narodu vc...
8. listopadu 2009 v 12:55
potihcpd
du sucit...mejte stuzatim...
8. listopadu 2009 v 12:55
žehlička
ahoj.. hele co všechno bude v dějáku?
8. listopadu 2009 v 12:53
Firefox
zitra bude uzasne vyroci padu berlinske zdi... konce studene valky

8. listopadu 2009 v 12:00
potihcpd
bre poledne...
8. listopadu 2009 v 10:51
Firefox
ave
8. listopadu 2009 v 00:14
Firefox
?? n, me bude stacit ten spolecnak hee
jako z tridy jenom ty?
j, dobrou vsem, uz take du
7. listopadu 2009 v 23:22
potihcpd
em: mel sem floorball...

7. listopadu 2009 v 23:22
potihcpd
dobrou

(taky jdu)
7. listopadu 2009 v 22:36
iAnonymniA 0.4
dobrou
♫
