a jak? nebo víš co řekni mu to ty..


máš divnej mozek...


jsem si říkala, jak jako přepnout
vtipný je že když do něj vleze tak je ten domeček na ní, ne okolo ní. A na ten starej vylezla a ono to pod ní prasklo
a papírovej z krabice mít nemůže protože si ho dotáhne pod lampu 
; ano, tak, že mám hlad...

tak jsem jí ho hned šla rozebrat| návštěvníků stránky | |
|---|---|
| celkem | 842 269 |
| tento týden | 700 |
| dnes | 39 |