
už jsem tak unavená že se začínám bavit s potihcpdovým bráchou
nic proti, samozřejmě..
. Jenže mám strach že neusnu a už mě to fakt se*e, to nespaní.



a vyřiď tomu virovi, že ho sežeru, pokud tě nenechá bejt.
he to jedno.. tak já jdu spát a budu řikat virovi, že nechci bejt nemocná.. páá 

. No ale když jsi myslela že tě to povzbudí, tak tě to povzbudilo. To je to samý.
promiň že se směju ale zní to docela vtipně..v mý mysli není žádný bejčí střevo ani kofein, je tam prostě velký ho*no.. 
no jo ale jak je to možný? No tak tomu musíš právě věřit, to máš jako s tim red bullem.
mmm.... no ale ty seš prostě immuní nebo co, nevěřim že když hodně nechceš tak nejseš nemocná..
chudinky mámy z nás měly šok, protože myslely, že hladíme toho kluka 
| návštěvníků stránky | |
|---|---|
| celkem | 841 954 |
| tento týden | 385 |
| dnes | 112 |