

to je nejlepší kec na světě
ale možná ne,ono je jich tam víc
já nevim co to je 
já sen tam furt blbnul s COD4... 
prej další důkaz tvé nevzdělanosti

ach jo, já z toho nemůžu co jsme psali za kraviny 

hned to zas najdu

já jsem furt nemohla spát a už jsem fakt myslela že se naštvu
to zní úchylně... 

| návštěvníků stránky | |
|---|---|
| celkem | 841 915 |
| tento týden | 346 |
| dnes | 73 |