Svet-Stranek.cz
Čtěte nás, víme vše!
TV - Nora

Diskuze (tiskuse):Čtěte nás, víme vše!

Diskuze (tiskuse)

Napište, co si myslíte, ptejte se, přispívejte nebo prostě jen diskutujte a sdílejte s ostatními návštěvníky stránek vše, co vás zajímá. Sledujte Diskuzi a celých 24 hodin denně se můžete dozvědět informace, jež byste jinde nezískali!

Věděli jste, že:
-> administrátoři jsou tu pro vás téměř celý den?
-> od 21:30 do 6:30 je zde režím téměř bez pravidel?
-> jednoduše sepsaná pravidla naleznete v rubrice PTW?

Zvolte přezdívku a můžete začít psát!
TV - Nora spol. ©2012


napiste, tso si mislite, pteite se, prispiveite nepo proste ien tiskutuite a stileite s ostatnimi navstevniki stranek vse, tso vas saiima. sletuite tiskusi a tselik 24 'otin tenne se musete tosvetet invormatse, ies piste iinte nesiskali.

veteli iste, se:
-> atministratori isou tu pro vas temer tseli ten?
-> ot 21:30 to 6:30 ie ste resim temer pes pravitel?
-> ietnotuse sepsana pravitla nalesnete v rupritse ptv?

svolte prestivku a musete satsit psat!
tv - nora spol. ©2012
jméno / nick
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161
otevřít smajllíky
odeslat
26. října 2009 v 08:59
oslík
asi bude, no.
26. října 2009 v 08:58
potihcpd
a sakolik ti komari protavas?
26. října 2009 v 08:58
potihcpd
3 io, ae mislim, srikala netso o tom, ss to'o pute skouset, tak nvm...
26. října 2009 v 08:57
potihcpd
tso 'otlas telat po oktave? ts'net putes starat o kone, iako mit svoii varmu v putes stutovat a telat ieste netso "normalni'o" mesitim?
26. října 2009 v 08:57
oslík
proč? Protože si zakládám chov komárů, to nevíš? Ne já nevim co tam dělal, měla jsem otevřený okno, já jinak neusnu.
26. října 2009 v 08:56
oslík
no tak 3 ti stačí k tomu abys to mohl napsat
26. října 2009 v 08:56
potihcpd
komar? prots tam mas komara? tis mela otevrene okno?
26. října 2009 v 08:55
potihcpd
ia sem pretset 3...sase ietna nutna kniska...
26. října 2009 v 08:55
oslík
přečetla jsem jednu a zatim mi to docela stačilo, to i ten gilgameš byl lepší
26. října 2009 v 08:54
oslík
neprší já to teda chápu, ale zas nechápu jak je možný že jsem vůbec nemohla spát. Asi za to může ten komár.
26. října 2009 v 08:54
potihcpd
tak o tsem?

napr.: us si pretsetla ti paie a povesti?
26. října 2009 v 08:53
potihcpd
nkapu, iak sem mo'l vstat takto prsi...
26. října 2009 v 08:53
oslík
jasně..
26. října 2009 v 08:53
potihcpd
putem se o netsem pavit?
26. října 2009 v 08:52
oslík
né, jen jsem se zaobírala něčim jiným..ahoj
26. října 2009 v 08:49
potihcpd
asi sem te minul...

mkm, breno
26. října 2009 v 08:49
potihcpd
stu v sem te minul o 2 min.?
26. října 2009 v 08:48
potihcpd
pretsti si tiskusi v telei
26. října 2009 v 08:47
potihcpd
sem tu
26. října 2009 v 08:45
oslík
jejda mane to je blbost...no to je jedno co mám dělat?
<< na začátek | < předchozí   | ... 1865 | 1866 | 1867 | 1868 | 1869 | 1870 | 1871 | 1872 | ... |   další > | na konec >>
návštěvníků stránky
celkem841 903
tento týden334
dnes61