akorát nemyslim že by to něčemu pomohlo..spíš bych jí někomu prodala a kdyby jí někdo nechtěl, tak bych jí dala do rybníka, tam ať si dělá co chce.
to chci vidět jak bys jí to řekla... 
takže už brzo budeme mít rybičky
a já chci překecat tátu abychom měli i drápatku ale ještě nevíme jestli by nežrala ty rybičky, to bych jí řekla ať jde do pr*ele.
já z mýho táty fakt nemůžu
no to je super, ale to je snad jasný ne, že jsi sem právě přišel
asi tu nikdo neni ale to neva, stejně chci říct ahoj, protože prostě chci. A máme břidlici. A dneska budu hodně kecat, aspoň myslim.


myslim že se mu nebude chtít. Tak dobrou
...
to zní divně..tak mu řekni aby se oholil, vyčistil uši, vypral, oholil si celé tělo...

| návštěvníků stránky | |
|---|---|
| celkem | 841 818 |
| tento týden | 249 |
| dnes | 249 |