... ale stejně je lpší mačkat na diskuzi
bych se poblila

to je jednoduchý...

my víme svoje...
já s tim svym talentem se všude vyznat


.... hele něco ti napíšu na facebook 
teď je klid, šli k doktorce 
to bylo nastejno 



| návštěvníků stránky | |
|---|---|
| celkem | 843 193 |
| tento týden | 1 624 |
| dnes | 126 |