ale to je hrozný, ona je dycky někde na horách na koních nebo někde pak přijede a neni s ní řeč protože ona furt říká jak praha smrdí (ne že bych s tim nesouhlasila) a že sme všichni zaprdlý 










| návštěvníků stránky | |
|---|---|
| celkem | 843 045 |
| tento týden | 1 476 |
| dnes | 193 |