




uz sme promysleli akci pri obstaravani klicku. a doufam, ztpude odklidit, i dyz samopokybuji.
akorat bkom sasi udusili

škoda že jsem byl unavenej, jinak bych zůstal a šel s váma... 


| návštěvníků stránky | |
|---|---|
| celkem | 843 145 |
| tento týden | 1 576 |
| dnes | 78 |