ale vždyť je to strašná sranda
. Jo, je to jedno, ono jde hlavně o něco jinýho ale to neřeš...
i když asi to zkusim, třeba to pomůže...jestli mě to spíš nevyděsí...ale ne, to ne..já si pustim taky to s tim bazénem

absolutně nevim z čeho...





| návštěvníků stránky | |
|---|---|
| celkem | 842 898 |
| tento týden | 1 329 |
| dnes | 46 |