





proč tě to napadlo? 
potom bykom nemohli stavet ekonomiku a nemeli bykom podporu lidu...proto ani nekceme vyradit anarkisty ze statu i kdyz je nemame moc radi..taky mohou hlasovat a taky dokazou pracovat... 

....




| návštěvníků stránky | |
|---|---|
| celkem | 842 846 |
| tento týden | 1 277 |
| dnes | 199 |