jako, nechápu proč tomu tlustýmu kamarádovi věřil
když ví že ho všichni jen chtěj strašit..
....

to je falt de*il ten zachariáš... 



smůla oslíku... já ti to dyžtak taky pučim aby sis to oprášila....



| návštěvníků stránky | |
|---|---|
| celkem | 842 794 |
| tento týden | 1 225 |
| dnes | 147 |