
sem fak pako!!





a zrovna to nikdo nema 
prusvih, c? n, ae asi byk snmel smat. mam 14 a 15, snad spravne, sou kratke, ci opises pred hodinou, ae 16 nmam
17 byla ta dnesni, ci budu za qili delat
| návštěvníků stránky | |
|---|---|
| celkem | 843 222 |
| tento týden | 1 653 |
| dnes | 155 |