Diskuze (tiskuse):Čtěte nás, víme vše!
Diskuze (tiskuse)
Napište, co si myslíte, ptejte se, přispívejte nebo prostě jen diskutujte a sdílejte s ostatními návštěvníky stránek vše, co vás zajímá. Sledujte Diskuzi a celých 24 hodin denně se můžete dozvědět informace, jež byste jinde nezískali!
Věděli jste, že:
-> administrátoři jsou tu pro vás téměř celý den?
-> od 21:30 do 6:30 je zde režím téměř bez pravidel?
-> jednoduše sepsaná pravidla naleznete v rubrice PTW?
Zvolte přezdívku a můžete začít psát!
TV - Nora spol. ©2012
napiste, tso si mislite, pteite se, prispiveite nepo proste ien tiskutuite a stileite s ostatnimi navstevniki stranek vse, tso vas saiima. sletuite tiskusi a tselik 24 'otin tenne se musete tosvetet invormatse, ies piste iinte nesiskali.
veteli iste, se:
-> atministratori isou tu pro vas temer tseli ten?
-> ot 21:30 to 6:30 ie ste resim temer pes pravitel?
-> ietnotuse sepsana pravitla nalesnete v rupritse ptv?
svolte prestivku a musete satsit psat!
tv - nora spol. ©2012
1. prosince 2009 v 21:29
iAnonymniA 0.5
chudák oslíček..ale třba z toho vyleze něco hezkýho
1. prosince 2009 v 21:28
oslík
firefoxi: ale ne, mně to takhle stačí, díky moc.
no já jo ale tahle byla jiná a blbá a jestli mi zničila oslíčka tak se na ní naštvu
1. prosince 2009 v 21:25
iAnonymniA 0.5
hm...já se s mědí na keramice nesetkal...nebo možná setkal ale nevím o tom..

1. prosince 2009 v 21:24
Firefox
byk ti sem napsal o cem tj. ae ted du dsprky, mejte s zatim ete pridu
1. prosince 2009 v 21:24
oslík

. Dneska jsme glazovali na výtvarce různý blbosti z keramiky a já měla takovýho krásnýho oslíčka a chtěla jsem ho tmavě hnědýho tak jsem na něj dala měď jenže to byla jiná měď než co nám Pavla dává obvykle a jak jsem to na něj napatlala tak se to z něj začlo sypat

bojim se že to nedopadne dobře.
1. prosince 2009 v 21:22
iAnonymniA 0.5
1. prosince 2009 v 21:16
iAnonymniA 0.5
btw: sem z5
1. prosince 2009 v 21:16
iAnonymniA 0.5
potihcpd: díky

1. prosince 2009 v 21:09
oslík
už to mám...hodně krátký, ale když jsem to nečetla tak vůbec nevim o co jde

jenže co mám dělat když jsem to nemohla sehnat

kdybych to měla tak bych to napsala líp a tečka. Ať si trhne nohou.
1. prosince 2009 v 21:08
potihcpd
1. prosince 2009 v 21:05
Firefox
tyjo, na support moldova jstrasne zajimava anglicko-rumunska diskuze

du ji dspamdiskuze prekladat (31 komentaru...

)
1. prosince 2009 v 21:05
potihcpd
ia: broukut
1. prosince 2009 v 21:03
Firefox
nz osliku

1. prosince 2009 v 21:03
iAnonymniA 0.5
hm..já jdu jíst...
1. prosince 2009 v 20:56
oslík
ahoj anonyme
díky firefoxi

1. prosince 2009 v 20:51
Firefox
ja tmel: rok vydani - 1976
nakladatelstvi : mlada fronta
ilustrace: zdenek sklenar
preklad: ferdinand stiebitz
1. prosince 2009 v 20:46
iAnonymniA 0.5
sem z5

1. prosince 2009 v 20:43
oslík
tak fajn...ale nemohl bys mi prosimtě říct, kdy je rok vydání a nakladatelství a tohle? Protože se to nikde nepíše.
1. prosince 2009 v 20:39
Firefox
jj
1. prosince 2009 v 20:36
oslík
a to napsal euripides? Tak jo, já to napíšu.