
já jsem šťastná

nj, tjpocta
ja mel v planu ete dprelozit ten tanyin prispevek v spamdiskuzi, ae uz raci n, tak az zitra... naopte buna 

a skoro vždycky mi říká: rozluč se s firefoxem a jdi spát
. Ach jo, zdá se že jí ten sympatickej firefox ještě nepřešel.
..odcházím do postele
chtěla jsem jít spát dřív a zase nic 
prostě nám to řekli..mysli jsme uposlechnout 
to mi přijde vtipný..my jsme si věci nikdy neoznačovali protože se předpokládá že si zapamatuješ co vyrobíš 

to mě právě Pavla dneska potěšila, že řekla když se jí někdo zeptal jestli budem dělat ňáký vánoční věci, tak řekla že ne, že toho si dost užijem na výtvarce ve škole a že je to blbost a že je lepší ty vánoce teď když ještě nejsou úplně ignorovat.
jsem ráda že nejsem blázen
dobrý bylo když sem si myslel že můj popid na těch výrobcích je kroužek místo čtverce

| návštěvníků stránky | |
|---|---|
| celkem | 843 122 |
| tento týden | 1 553 |
| dnes | 55 |