Diskuze (tiskuse):Čtěte nás, víme vše!
Diskuze (tiskuse)
Napište, co si myslíte, ptejte se, přispívejte nebo prostě jen diskutujte a sdílejte s ostatními návštěvníky stránek vše, co vás zajímá. Sledujte Diskuzi a celých 24 hodin denně se můžete dozvědět informace, jež byste jinde nezískali!
Věděli jste, že:
-> administrátoři jsou tu pro vás téměř celý den?
-> od 21:30 do 6:30 je zde režím téměř bez pravidel?
-> jednoduše sepsaná pravidla naleznete v rubrice PTW?
Zvolte přezdívku a můžete začít psát!
TV - Nora spol. ©2012
napiste, tso si mislite, pteite se, prispiveite nepo proste ien tiskutuite a stileite s ostatnimi navstevniki stranek vse, tso vas saiima. sletuite tiskusi a tselik 24 'otin tenne se musete tosvetet invormatse, ies piste iinte nesiskali.
veteli iste, se:
-> atministratori isou tu pro vas temer tseli ten?
-> ot 21:30 to 6:30 ie ste resim temer pes pravitel?
-> ietnotuse sepsana pravitla nalesnete v rupritse ptv?
svolte prestivku a musete satsit psat!
tv - nora spol. ©2012
30. listopadu 2009 v 20:48
oslík
no jo, musim

ale to bylo tak úžasný! Pamír byl dneska skvělej, napravila jsem tim tu minulou chybu

a ve cvalu úplně dával hlavu dolu což znamená že je uvolněnej a naprosto spokojenej. A taky jsem ho naučila se uklánět!
potihcpde, tak proč neodpočíváš, když chceš?
30. listopadu 2009 v 20:48
HaHa
Antigona je super
30. listopadu 2009 v 20:46
potihcpd
ha: bla bla bla...vubec mtnzajima, pro me jtdostacujici...
os: taky byk ktel odpocivat...

30. listopadu 2009 v 20:45
Firefox

osliku... n, priste smusis min snazitr, abyses ntrefila
30. listopadu 2009 v 20:45
Firefox
ave, dcet se medeiu (pekne svine teda... jako nrikam zbyl iason svatousek, ae ta dzuga byls vazne strasne zla

) a ted sprocitam slovicka. na noru kaslu, stejne mam prd v sesite a z tho prd prectu...

krom tho zitra jvolna, v prime sbude dobr ucit

30. listopadu 2009 v 20:44
oslík
kdo jsi?
30. listopadu 2009 v 20:41
HaHa
Tato administrace nemůže mít skoro žádné (grafické nebo programové)změny
30. listopadu 2009 v 20:40
oslík
já teda odpočívám, jsem na učení moc vyřízená

30. listopadu 2009 v 20:39
oslík
dneska je dobrej den

dneska jsem letěla..a trefila jsem se do země

akorát ne z domu ale z Pamírka

30. listopadu 2009 v 20:39
potihcpd
tak c? ucite snoru, slovicka v delate cd?

30. listopadu 2009 v 20:39
potihcpd
os: cau
30. listopadu 2009 v 20:38
potihcpd
ha: nproste mi pomaha, ae ty zmeny tu nsou razantne viditelne...tbys musel/a byt pod drobnohledem administrace...

30. listopadu 2009 v 20:36
HaHa
Ale jo, to mě neznáš.
30. listopadu 2009 v 20:35
oslík
ahoj

30. listopadu 2009 v 20:29
potihcpd
ha: dost luxusni

ae tbys npokopil/a
30. listopadu 2009 v 20:24
HaHa
iAnonymniA 0.5 viz PTW vývoj stránek.
Jaký mají tadyty stránky vývoj pcl
30. listopadu 2009 v 20:20
iAnonymniA 0.5
už máš odpověď...
30. listopadu 2009 v 20:13
potihcpd
mu tnapis nicq n?
30. listopadu 2009 v 20:08
♪♫
30. listopadu 2009 v 20:08
♪♫