Diskuze (tiskuse):Čtěte nás, víme vše!
Diskuze (tiskuse)
Napište, co si myslíte, ptejte se, přispívejte nebo prostě jen diskutujte a sdílejte s ostatními návštěvníky stránek vše, co vás zajímá. Sledujte Diskuzi a celých 24 hodin denně se můžete dozvědět informace, jež byste jinde nezískali!
Věděli jste, že:
-> administrátoři jsou tu pro vás téměř celý den?
-> od 21:30 do 6:30 je zde režím téměř bez pravidel?
-> jednoduše sepsaná pravidla naleznete v rubrice PTW?
Zvolte přezdívku a můžete začít psát!
TV - Nora spol. ©2012
napiste, tso si mislite, pteite se, prispiveite nepo proste ien tiskutuite a stileite s ostatnimi navstevniki stranek vse, tso vas saiima. sletuite tiskusi a tselik 24 'otin tenne se musete tosvetet invormatse, ies piste iinte nesiskali.
veteli iste, se:
-> atministratori isou tu pro vas temer tseli ten?
-> ot 21:30 to 6:30 ie ste resim temer pes pravitel?
-> ietnotuse sepsana pravitla nalesnete v rupritse ptv?
svolte prestivku a musete satsit psat!
tv - nora spol. ©2012
30. listopadu 2009 v 19:25
potihcpd
Nový článek!
novi tslanek!
Neni i ri!
New Article!
وتنص المادة الجديدة!
Нов член!
新文章!
新文章!
Ny artikel!
Uus artikkel!
Bagong Artikulo!
Uusi artikla!
Nouvel article!
Novo artigo!
מאמרים חדשים!
नई अनुच्छेद!
Nieuw artikel!
Novi članka!
Artikel Baru!
Nuovo articolo!
新しい記事!
Nou article!
새로운 기술 자료!
Naujas straipsnis!
Jaunais pants!
Új cikk!
Artikolu Ġdid!
Neuer Artikel!
Ny artikkel!
Nowy artykuł!
Novo artigo!
Articolul nou!
Новая статья!
Νέο Άρθρο!
Nový článok!
Novi člen!
Нови члана!
Nuevo artículo!
Ny artikel!
บทความใหม่!
Yeni Makale!
Нова стаття!
Điều mới!
30. listopadu 2009 v 18:35
potihcpd
argarg včera v 21:55 - Vulgarismy, mažu!
30. listopadu 2009 v 18:32
potihcpd
kera?
30. listopadu 2009 v 17:02
iAnonymniA 0.5
zo je to za nechutnost tam nahoře?

30. listopadu 2009 v 15:15
čegi
30. listopadu 2009 v 14:53
Optimista a realista
dobrou
29. listopadu 2009 v 22:10
iAnonymniA 0.5
jo..já už asi taky tak dobrou

29. listopadu 2009 v 22:09
oslík
no já už taky jdu takže dobrou

29. listopadu 2009 v 22:06
iAnonymniA 0.5
ok..dobrou FF

29. listopadu 2009 v 22:06
Firefox
29. listopadu 2009 v 22:01
iAnonymniA 0.5
nebo ho opravila...

29. listopadu 2009 v 22:00
oslík
třeba ho tam landová nedá když ví že nefunguje
29. listopadu 2009 v 21:58
Firefox
hee, ae ja pomalu pudu, jak mame zitra tu nultou...

29. listopadu 2009 v 21:57
Firefox
aha... n, ok, sna tzpoznam...
argargu, nmulv sproste - cenzuruj, etepar minut
29. listopadu 2009 v 21:52
oslík
jednoduše...je jinej než všechny ostatní..
29. listopadu 2009 v 21:51
Firefox
osliku, jak ho mam jako poznat?
btw sem z5
29. listopadu 2009 v 21:43
iAnonymniA 0.5
prostě si najdi takovej mikroskop ani velkej ani malej...
29. listopadu 2009 v 21:40
oslík
a hlavně nechoď k tomu nejdivnějšímu mikroskopu ze všech protože tam byl jen jeden takovej a byl ňákej rozbitej nebo co..
29. listopadu 2009 v 21:40
Firefox
j, tuz mam asi mesic vytistene

du somyt, za qilku sem z5
29. listopadu 2009 v 21:37
iAnonymniA 0.5
jo asi nějak tak a máš si vytisknout protokol na třídním mailu