Diskuze (tiskuse):Čtěte nás, víme vše!
Diskuze (tiskuse)
Napište, co si myslíte, ptejte se, přispívejte nebo prostě jen diskutujte a sdílejte s ostatními návštěvníky stránek vše, co vás zajímá. Sledujte Diskuzi a celých 24 hodin denně se můžete dozvědět informace, jež byste jinde nezískali!
Věděli jste, že:
-> administrátoři jsou tu pro vás téměř celý den?
-> od 21:30 do 6:30 je zde režím téměř bez pravidel?
-> jednoduše sepsaná pravidla naleznete v rubrice PTW?
Zvolte přezdívku a můžete začít psát!
TV - Nora spol. ©2012
napiste, tso si mislite, pteite se, prispiveite nepo proste ien tiskutuite a stileite s ostatnimi navstevniki stranek vse, tso vas saiima. sletuite tiskusi a tselik 24 'otin tenne se musete tosvetet invormatse, ies piste iinte nesiskali.
veteli iste, se:
-> atministratori isou tu pro vas temer tseli ten?
-> ot 21:30 to 6:30 ie ste resim temer pes pravitel?
-> ietnotuse sepsana pravitla nalesnete v rupritse ptv?
svolte prestivku a musete satsit psat!
tv - nora spol. ©2012
29. listopadu 2009 v 14:36
žehlička
přesně.. radši nevědět.. a v tvym případě zapomenout. nic si nepamatuješ!
29. listopadu 2009 v 14:35
žehlička
29. listopadu 2009 v 14:34
potihcpd
nvm cmyslite a radsi ani nci vedet...

29. listopadu 2009 v 14:30
emýlije
trojúhelníku? O:) jo vim co myslíš

ale víc věcí už nikdy...

29. listopadu 2009 v 14:29
♪♫
já du jist tak zatim cau
29. listopadu 2009 v 14:27
žehlička
no, bylo to oprvadu fajn tyjo.. ble!

už v životě.. emýlije ty víš o čem mluvim, má to co dělat s orientací

29. listopadu 2009 v 14:15
iAnonymniA 0.5
ahoj
29. listopadu 2009 v 14:15
♪♫
ahoj
29. listopadu 2009 v 13:43
potihcpd
zvladaji to no...

29. listopadu 2009 v 13:32
emýlije
hele a co rodiče?
29. listopadu 2009 v 13:16
iAnonymniA 0.5
29. listopadu 2009 v 13:15
potihcpd
em: tak tnjsi sama...

29. listopadu 2009 v 13:13
emýlije
teď sem utírala ze zahrady tu zmrzlinu... tfuj

moc to nešlo dolů

29. listopadu 2009 v 13:11
emýlije
ale stejně... už se nikdy neožeru!!!

29. listopadu 2009 v 13:00
potihcpd
hmmm...tjdobre...ae stejne...
29. listopadu 2009 v 12:58
emýlije
kur*a mě se pořád vybavujou další a další věci...:( kur*a...
29. listopadu 2009 v 12:52
emýlije
a tys tam nic moc hroznýo neprováděl narozdíl ode mě...

:P
29. listopadu 2009 v 12:47
emýlije

...Honza je v pohodě :) aničku tam vez ve vozíku an metro..:P
29. listopadu 2009 v 12:37
potihcpd
jinak fak se strasne moc omlouvam a vzkaz to pls i honzovi...udelal sem strasnou blbost a je mi to lito...taky mu dekuju za sekno, co pro me udelal...a priserne se omlouvam...
29. listopadu 2009 v 12:36
potihcpd
od toho padu si nepamatuju nic...

jenze ja sem to podelal vic...