Diskuze (tiskuse):Čtěte nás, víme vše!
Diskuze (tiskuse)
Napište, co si myslíte, ptejte se, přispívejte nebo prostě jen diskutujte a sdílejte s ostatními návštěvníky stránek vše, co vás zajímá. Sledujte Diskuzi a celých 24 hodin denně se můžete dozvědět informace, jež byste jinde nezískali!
Věděli jste, že:
-> administrátoři jsou tu pro vás téměř celý den?
-> od 21:30 do 6:30 je zde režím téměř bez pravidel?
-> jednoduše sepsaná pravidla naleznete v rubrice PTW?
Zvolte přezdívku a můžete začít psát!
TV - Nora spol. ©2012
napiste, tso si mislite, pteite se, prispiveite nepo proste ien tiskutuite a stileite s ostatnimi navstevniki stranek vse, tso vas saiima. sletuite tiskusi a tselik 24 'otin tenne se musete tosvetet invormatse, ies piste iinte nesiskali.
veteli iste, se:
-> atministratori isou tu pro vas temer tseli ten?
-> ot 21:30 to 6:30 ie ste resim temer pes pravitel?
-> ietnotuse sepsana pravitla nalesnete v rupritse ptv?
svolte prestivku a musete satsit psat!
tv - nora spol. ©2012
29. listopadu 2009 v 12:25
emýlije
hele a pamatuješ si něco? ..věř mi že já sem to pos*ala mnohem víc...

tyjo ty ses tam skácel hlavou an obrubník a já se o tebe hrozně bála že ti něco je, protožes vůbec nemluvil...

achjo a moc si toho teda nepamatuju...

29. listopadu 2009 v 12:15
potihcpd
ia: nahodou...dybyk nbyl unaveny tak tbylo moc fajn...
Nový článek!
novi tslanek!
Neni i ri!
New Article!
وتنص المادة الجديدة!
Нов член!
新文章!
新文章!
Ny artikel!
Uus artikkel!
Bagong Artikulo!
Uusi artikla!
Nouvel article!
Novo artigo!
מאמרים חדשים!
नई अनुच्छेद!
Nieuw artikel!
Novi članka!
Artikel Baru!
Nuovo articolo!
新しい記事!
Nou article!
새로운 기술 자료!
Naujas straipsnis!
Jaunais pants!
Új cikk!
Artikolu Ġdid!
Neuer Artikel!
Ny artikkel!
Nowy artykuł!
Novo artigo!
Articolul nou!
Новая статья!
Νέο Άρθρο!
Nový článok!
Novi člen!
Нови члана!
Nuevo artículo!
Ny artikel!
บทความใหม่!
Yeni Makale!
Нова стаття!
Điều mới!
29. listopadu 2009 v 11:56
iAnonymniA 0.5
29. listopadu 2009 v 11:49
potihcpd

tyjo, ja sem to po*ral...
29. listopadu 2009 v 11:33
emýlije
tyvo*e :D jo, sorry já byla uplně mimo...

hlavně že seš v pohodě... no brácha volal tvý mámě, že seš trošku ospalej a usnul si a ona tě chtěla k telefonu a pak tě teda vzbudii a ty prej: mami.... spim.... spim... a spal si dál

29. listopadu 2009 v 09:55
potihcpd
ja tu nci byt sam...

radsi pudu jeste spat teda no...
29. listopadu 2009 v 09:48
potihcpd
♪♫ včera v 22:05 - Odhalování identity!
emýlije dnes v 6:48 a 6:58 - Vulgarismy, mažu!
29. listopadu 2009 v 09:47
potihcpd
zato muzu ja...sem byl troku ospalej...
29. listopadu 2009 v 09:34
potihcpd
jo uz jo...jen vubec ntusim, jak sem sdostal domu...
29. listopadu 2009 v 00:16
Firefox
tak ja du, dobrou

28. listopadu 2009 v 23:07
Firefox
jee, tyjo, clovek sde jen naveceret a lavarse los dientes a vy hned sikni 3 odejdete
nn, osliku, ono tvazne plati. dyt dyz skocis a ntrefis sna zem tzn. zndpadnes. a dyz ndpadnes tak letis prece furt, n?

a dyz jlehci minout nez strefit, tak bnmel byt problem minout zemi a letet
28. listopadu 2009 v 22:50
oslík
no nic..nevypadá to jako kdyby se zrovna přetáčel čas..jdu spát

naštěstí máme zejtra jen 3 hodiny. Dobrou

28. listopadu 2009 v 22:45
oslík
nechcete někdo přetočit čas aby už bylo ráno? Já nechci jít spát, protože buď neusnu nebo budu mít zas ňákej úplně debilní sen

28. listopadu 2009 v 22:43
oslík
dobrou

28. listopadu 2009 v 22:43
iAnonymniA 0.5
já jdu taky dobour

28. listopadu 2009 v 22:39
iAnonymniA 0.5
dobrou noty

28. listopadu 2009 v 22:39
oslík
čau

28. listopadu 2009 v 22:38
♪♫

.... ..... .... ..... ..!!!!

OK
uz vazne cau
28. listopadu 2009 v 22:38
iAnonymniA 0.5
ode mě taky...

28. listopadu 2009 v 22:37
oslík
aha, tak pozdravuj číňany