20. listopadu 2009 v 23:51
takže:
Ano, je to tak dávno, kdeže jsem to přestala?
ach, ty roky uplynuly, co jsem se kdy trestala.
jako pomalý větr v poušti byla jsem,
a ve sluneční záři můj milý syn.
ach kde jsou ty časy, co zářila jsem.
vážně je to tak, jak možné to je..?
ale když na sebe upřu svůj zrak
ujde to, velice to ujde
teď už nezbývá mnoho času
a já chci zpět do těch časů
řknu tyto slova mým hlasem
kde jsou ty časy, co zářila jsem.

dobře, trochu sem se napila.. jenom pro insppiraci
