Svet-Stranek.cz
Čtěte nás, víme vše!
TV - Nora

Diskuze (tiskuse):Čtěte nás, víme vše!

Diskuze (tiskuse)

Napište, co si myslíte, ptejte se, přispívejte nebo prostě jen diskutujte a sdílejte s ostatními návštěvníky stránek vše, co vás zajímá. Sledujte Diskuzi a celých 24 hodin denně se můžete dozvědět informace, jež byste jinde nezískali!

Věděli jste, že:
-> administrátoři jsou tu pro vás téměř celý den?
-> od 21:30 do 6:30 je zde režím téměř bez pravidel?
-> jednoduše sepsaná pravidla naleznete v rubrice PTW?

Zvolte přezdívku a můžete začít psát!
TV - Nora spol. ©2012


napiste, tso si mislite, pteite se, prispiveite nepo proste ien tiskutuite a stileite s ostatnimi navstevniki stranek vse, tso vas saiima. sletuite tiskusi a tselik 24 'otin tenne se musete tosvetet invormatse, ies piste iinte nesiskali.

veteli iste, se:
-> atministratori isou tu pro vas temer tseli ten?
-> ot 21:30 to 6:30 ie ste resim temer pes pravitel?
-> ietnotuse sepsana pravitla nalesnete v rupritse ptv?

svolte prestivku a musete satsit psat!
tv - nora spol. ©2012
jméno / nick
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161
otevřít smajllíky
odeslat
20. listopadu 2009 v 23:51
žehlička
takže:
Ano, je to tak dávno, kdeže jsem to přestala?
ach, ty roky uplynuly, co jsem se kdy trestala.
jako pomalý větr v poušti byla jsem,
a ve sluneční záři můj milý syn.
ach kde jsou ty časy, co zářila jsem.
vážně je to tak, jak možné to je..?
ale když na sebe upřu svůj zrak
ujde to, velice to ujde
teď už nezbývá mnoho času
a já chci zpět do těch časů
řknu tyto slova mým hlasem
kde jsou ty časy, co zářila jsem.

dobře, trochu sem se napila.. jenom pro insppiraci
20. listopadu 2009 v 23:50
Firefox
uz ste precetly ta recka dramata?
20. listopadu 2009 v 23:49
fucking emýlije
hahaha ožralá já? nevr, forévr and névr jůr stil in maj hárt.
20. listopadu 2009 v 23:47
Firefox
odlakovac... ble
tak ji napis... teda raci dspamdiskuze, esi ses napila
20. listopadu 2009 v 23:46
žehlička
no fuj to je jako bych vypila odlakovač
20. listopadu 2009 v 23:44
žehlička
co si o mě myslíš.. napsala sem hodnotnou báseň
20. listopadu 2009 v 23:44
žehlička
neee ani náhodou jako!
20. listopadu 2009 v 23:44
Firefox
*ste
20. listopadu 2009 v 23:43
Firefox
hee, vy sto obe ozrale, jako?
20. listopadu 2009 v 23:42
žehlička
ano!!!! je to tam!!! mam báseň!!!!
20. listopadu 2009 v 23:41
Firefox
z5
vez, znsem, em
20. listopadu 2009 v 23:37
fucking emýlije
honem napiš báseň než to vyprchá!
20. listopadu 2009 v 23:35
žehlička
mam dobrej pocit v krku..chutnala jsem, chutnala..
20. listopadu 2009 v 23:34
žehlička
20. listopadu 2009 v 23:34
žehlička
prej sympatije:
20. listopadu 2009 v 23:30
žehlička
určitě ne..
20. listopadu 2009 v 23:30
fucking emýlije
du spát. možná?
20. listopadu 2009 v 23:27
fucking emýlije
ha už je večer → mi hrabe→ píšu bblbosti→ sem sprostá→ neni to vtipný→musíte to hold přežít.
20. listopadu 2009 v 23:25
fucking emýlije
ha seš na mym stavu buď na to hrdý.
20. listopadu 2009 v 23:23
fucking emýlije
džuguuuuu!!!!!
<< na začátek | < předchozí   | ... 1690 | 1691 | 1692 | 1693 | 1694 | 1695 | 1696 | 1697 | ... |   další > | na konec >>
návštěvníků stránky
celkem842 826
tento týden1 257
dnes179