. Můžu tě nějak obveselit?







emylem: grrrrr

. Mějte se

ale to nevadí, beztak budu mít Numíra nebo Nera nebo Oriona a všichni jsou docela dobrý. Jen doufám že nás nebude tolik abych musela na velkýho. To jedině na Lukáše, ale jinak ne.| návštěvníků stránky | |
|---|---|
| celkem | 841 933 |
| tento týden | 364 |
| dnes | 91 |