Svet-Stranek.cz
Čtěte nás, víme vše!
TV - Nora

Diskuze (tiskuse):Čtěte nás, víme vše!

Diskuze (tiskuse)

Napište, co si myslíte, ptejte se, přispívejte nebo prostě jen diskutujte a sdílejte s ostatními návštěvníky stránek vše, co vás zajímá. Sledujte Diskuzi a celých 24 hodin denně se můžete dozvědět informace, jež byste jinde nezískali!

Věděli jste, že:
-> administrátoři jsou tu pro vás téměř celý den?
-> od 21:30 do 6:30 je zde režím téměř bez pravidel?
-> jednoduše sepsaná pravidla naleznete v rubrice PTW?

Zvolte přezdívku a můžete začít psát!
TV - Nora spol. ©2012


napiste, tso si mislite, pteite se, prispiveite nepo proste ien tiskutuite a stileite s ostatnimi navstevniki stranek vse, tso vas saiima. sletuite tiskusi a tselik 24 'otin tenne se musete tosvetet invormatse, ies piste iinte nesiskali.

veteli iste, se:
-> atministratori isou tu pro vas temer tseli ten?
-> ot 21:30 to 6:30 ie ste resim temer pes pravitel?
-> ietnotuse sepsana pravitla nalesnete v rupritse ptv?

svolte prestivku a musete satsit psat!
tv - nora spol. ©2012
jméno / nick
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161
otevřít smajllíky
odeslat
25. října 2009 v 20:59
iAnonymniA 0.3
zajímavý názor..ale nesouhlasím s ním...
25. října 2009 v 20:58
oslík
no tak když jsou to ještě mimina tak jsou docela v pohodě, ale od takovejch 4 let do 10 je to příšerný. No a výchova..pochybuju že bych měla na něco takovýho čas...já se chci prostě v životě věnovat koním, ne dětem, protože hodně koní potřebuje pomoc a dětí je stejně až dost.
25. října 2009 v 20:57
iAnonymniA 0.3
no záleží taky na stáří, výchově....
25. října 2009 v 20:56
oslík
některý jsou docela fajn, ale s některejma se nedá vydržet půl hodiny v místnosti, jinak se z toho zblázníš.
25. října 2009 v 20:55
iAnonymniA 0.3
ale celkově sou dobrý...
25. října 2009 v 20:55
oslík
a jako divíš se? Vždyť jsou někdy doopravdy hrozný
25. října 2009 v 20:54
iAnonymniA 0.3
aspoň to...
25. října 2009 v 20:53
oslík
myslim. A myslim že tenhle svůj názor někdy změnim, ale teď momentálně nemám ráda děti.
25. října 2009 v 20:52
iAnonymniA 0.3
myslíš?
25. října 2009 v 20:51
oslík
podle mě žádná holka si nepředstavuje svůj život tak že bude mít děti který jí budou otravovat..a pokud to říká, tak si to jen namlouvá.
25. října 2009 v 20:50
iAnonymniA 0.3
neřekl bych....
25. října 2009 v 20:50
oslík
tak tohle je ale normální
25. října 2009 v 20:49
iAnonymniA 0.3
říkám že si divná...
25. října 2009 v 20:48
oslík
já nechci děti..
25. října 2009 v 20:48
iAnonymniA 0.3
notak se o ně budou starat tvoje děti...ne?
25. října 2009 v 20:47
oslík
proč myslíš? Copak se budu chtít dívat na to jak umíraj a nikdo se o ně nestará?
25. října 2009 v 20:46
iAnonymniA 0.3
já bych řekl že právě kvůli tomu...
25. října 2009 v 20:46
oslík
to jo, ale ne kvůli tomu
25. října 2009 v 20:45
iAnonymniA 0.3
seš divná...
25. října 2009 v 20:44
oslík
až budu tak bezmocná že ani nebudu se moct postarat o koně tak určitě budu chtít
<< na začátek | < předchozí   | ... 1870 | 1871 | 1872 | 1873 | 1874 | 1875 | 1876 | 1877 | ... |   další > | na konec >>
návštěvníků stránky
celkem841 866
tento týden297
dnes24