proč? a to tako jen tak, nebo ses ho ptala?
ale něčemu. Třeba tátovi, zrovna mi zakázal si naskenovat ruku 
já se směju všemu


sem z5
?




mots smi tto'o ntse...
ale to neni tak špatnej nápad, myslim samozřejmě jenom něco


| návštěvníků stránky | |
|---|---|
| celkem | 841 837 |
| tento týden | 268 |
| dnes | 268 |