




)
n ae na dalnici sspis tesim, n


(n, otocili sme tv bekovicik...)
j, snad sdstanu k tmu tnak pozalohovat. jinak sem zjistil, zsmi asi nposilal cerven 2012, asi sna tpres prazniny nak zapomnelo

| návštěvníků stránky | |
|---|---|
| celkem | 843 049 |
| tento týden | 1 480 |
| dnes | 197 |