

Ty sešity jsou pospamovaný, ale s tou písemkou bych počítal. Tím víc přemejšlím, jestli zejtra přijít, nebo zůstat nemocnej
jakoby diskuzi napadli naci spameri.



Nechápu, proč jsem to nemohl najít 


to jsem ale genius 




| návštěvníků stránky | |
|---|---|
| celkem | 843 049 |
| tento týden | 1 480 |
| dnes | 197 |