

prave ja mam pocit znosis modrou minimalne.

- 
du spat



já to teda neřešim, popadnu který uvidim jako první a většinou je modrý..to bude asi tim že většina mejch triček je modrá...



fakt?
ale už se mi začíná líbit bílá...ale na oranžovou ještě nemá....

| návštěvníků stránky | |
|---|---|
| celkem | 843 186 |
| tento týden | 1 617 |
| dnes | 119 |