mě se něco podobnýho stává u urban terroru..
to jo...vždycky s Hvězdíkem to bylo úplně divný..to jsem tam přišla a už bylo o 3 hodiny pozdějc 
to je dobře... 


to je bezva





to máš dobrý...| návštěvníků stránky | |
|---|---|
| celkem | 842 215 |
| tento týden | 646 |
| dnes | 373 |