Diskuze (tiskuse):Čtěte nás, víme vše!
Diskuze (tiskuse)
Napište, co si myslíte, ptejte se, přispívejte nebo prostě jen diskutujte a sdílejte s ostatními návštěvníky stránek vše, co vás zajímá. Sledujte Diskuzi a celých 24 hodin denně se můžete dozvědět informace, jež byste jinde nezískali!
Věděli jste, že:
-> administrátoři jsou tu pro vás téměř celý den?
-> od 21:30 do 6:30 je zde režím téměř bez pravidel?
-> jednoduše sepsaná pravidla naleznete v rubrice PTW?
Zvolte přezdívku a můžete začít psát!
TV - Nora spol. ©2012
napiste, tso si mislite, pteite se, prispiveite nepo proste ien tiskutuite a stileite s ostatnimi navstevniki stranek vse, tso vas saiima. sletuite tiskusi a tselik 24 'otin tenne se musete tosvetet invormatse, ies piste iinte nesiskali.
veteli iste, se:
-> atministratori isou tu pro vas temer tseli ten?
-> ot 21:30 to 6:30 ie ste resim temer pes pravitel?
-> ietnotuse sepsana pravitla nalesnete v rupritse ptv?
svolte prestivku a musete satsit psat!
tv - nora spol. ©2012
23. října 2009 v 20:17
oslík
jako třeba přesně konkrétně tohle: cs.wikipedia.org/wiki/%C5%BDivo%C4%8Di%C5%A1n%C3%BD_produkt#Seznam_.C5.BEivo.C4.8Di.C5.A1n.C3.BDch_produkt.C5.AF
asi přemluvim rodiče abych nemusela chodit do jídelny, protože to se fakt nedá uhlídat

23. října 2009 v 20:16
iAnonymniA 0.2
jako třeba?
23. října 2009 v 20:15
oslík
no, hrozně

já se dozvídám hrozivý věci

23. října 2009 v 20:14
Firefox
nj, uzivame
23. října 2009 v 20:06
oslík

ještě že tak
23. října 2009 v 20:05
iAnonymniA 0.2
ne..to byl vtip..

23. října 2009 v 20:05
iAnonymniA 0.2
já jdu jíst...zatím si to tu užijte...
23. října 2009 v 20:04
oslík
takže já jsem zoofil?

23. října 2009 v 20:03
iAnonymniA 0.2
dobře..asi se mi to nelíbí, protože nejsem zoofil..nic proti..

23. října 2009 v 20:03
iAnonymniA 0.2
Ff: no tak prostě jeden konec píchneš do výstupu kazeťáku a druhej do počítače..modrej konektor...při nejhorším červenej..pustíš kazetu, na PC zapneš program na nahrávání a je to...ja totak dělal s vinylama..
23. října 2009 v 20:01
oslík
já kdybych připouštěla oslíky tak to taky fotim..to je prostě událost...
23. října 2009 v 20:00
iAnonymniA 0.2
no přímo jak na ní leze moc hezký není...
23. října 2009 v 19:59
Firefox
ah ok, a cpotom? resp. my mame kazetak i na cedecka, ale tam tde jen obracene, jakoze z cd na kazety.
23. října 2009 v 19:57
oslík
proč to nemuseli fotit? Vždyť to je hezký, ne? A Deliska zhnědla

jsem zvědavá, jak vyrostla. Akorát nechápu, jak je možný, že je Deliska tmavě hnědá, když Tatranka i ten hřebeček jsou šedý.
23. října 2009 v 19:53
iAnonymniA 0.2
hezká...černý oslátko sem ještě neviděl...ale fakt nemuseli fotit jak to dělají dva oslíci...
23. října 2009 v 19:50
oslík
capiletkaaa.rajce.idnes.cz/Zvirata_2008_-_Tatranka%2C_nase_oslice/#4._den_uz_je_Delisa_cely_den_venku_16.jpg

no neni úžasná? Viděla jsem jí před rokem a to byla ještě docela maličká

a teď jí uvidim zase

23. října 2009 v 19:46
iAnonymniA 0.2
ne nebudu bydlet v kuchyni...rodiče budou mít pokoj v bývalé kuchyni....ano, dá potřebuješ na to tohle: www.alza.cz/kabel-prodluzovaci-audio-jack-d49409.htm a kazeťák
23. října 2009 v 19:46
Firefox
ja mam taky svuj, ae pred par lety sem mel s bratrem. nvadilo mi t, ae uz sem szvyk sam
kudaci?? dyt jim tj1
koukat sdohne v noci jdobre

23. října 2009 v 19:44
Firefox
jakoze budes ydlet v kukyni??
my sme sprestehovali dyz mi bylo 7
hee, anonyme, da snejak dstat zaznam z kazety na cd?
23. října 2009 v 19:43
oslík
anonyme: aha

já mám naštěstí svůj pokoj, jinak bych to tady asi nepřežila
firefoxi: cože? V krabici? Chudáci...
no tak táboráku se nebojim, protože s tim ohněm nemusim nic dělat..když jsem v bezpečný vzdálenosti, tak se nebojim. Ale furt musim do toho ohně čumět, to mi vadí.