

) ten mame elektricky. trva tdele, ae jtlepsi. nmam rad zemni plyn... 

tenhle tady byl ještě než jsme se sem nastěhovali...a nastěhovali jsme se, když mi byl rok...
proč my nic nemáme?

sem rád že máme elektriku...
proč? 

proč?

. To se máte. Někdy bych měla napsat seznam čeho všeho se bojim a snažit se to odnaučit 

| návštěvníků stránky | |
|---|---|
| celkem | 841 756 |
| tento týden | 187 |
| dnes | 187 |