
... hee, ty s nima spis? 
oba dva uměj íáat ale každej úplně jinak a je to šílený
a nejšílenější je, když si na ně omylem v noci lehnu
už tady někdo je 

vracim sv stredu myslim
eh... cz tho?



tak propriste... 
| návštěvníků stránky | |
|---|---|
| celkem | 841 719 |
| tento týden | 150 |
| dnes | 150 |