Svet-Stranek.cz
Naši reportéři nikdy nelžou!
TV - Nora

Říjnové reportáže (riinove reportase):Naši reportéři nikdy nelžou!

Říjnové reportáže (riinove reportase)

V těchto třech podrubrikách rubriky "Starší" můžete zpětně nalézt starší články z právě probíhajícího a i dvou předchozích měsíců!

Pro vaše lepší vyhledávání v historii článků:
-> články jsou řazeny chronologicky od nejnovějšího k nejstaršímu
-> navštivte i náš archiv http://cusatalon-archiv.wgz.cz
-> v našem archivu můžete snadno nalézt všechny články od počátku věků

Objevujte i retrospektivně!
TV - Nora spol. ©2017


v tekto trek potruprikak rupriki "starsi" musete spetne nalest starsi tslanki s prave propi'aiitsi'o a i tvou pretkosik mesitsu!

pro vase lepsi vi'letavani v 'istorii tslanku:
-> tslanki isou raseni kronolokitski ot neinoveisi'o k neistarsimu
-> navstivte i nas arkiv http://cusatalon-archiv.wgz.cz
-> v nasem arkivu musete snatno nalest vsekni tslanki ot potsatku veku

opievuite i retrospektivne!
tv - nora spol. ©2017

Larten Hroozley - 2. část

„Mika je mrtvý!!! Zabil ho ten Steve! Ten Pán Vampýrů!“ Larten vyběhl na chodbu. Uslyšel zprávu, kterou řval jeden upír po celé hoře. Jeho zlost, která před několika hodinami trochu opadla teď znovu začala soptit. Ten de*il! Ne, že by Larten Miku přímo miloval, ale byl to upír. A zabil ho ten malej parchant!
„Já ho uškrtím! To malý ho*ado musím zabít! Musím pomstít všechny jeho oběti!!!“

*

Vandža někoho zaslechl. Poznal v tom výkřiku Lartenův hlas a byl neskutečně naštvaný. Zavolal na Arru, aby rychle s ním běžela zastavit Lartena, ale bylo už pozdě. Larten zaběhl hluboko do chodeb a běžel směrem k východu hory.
„To je v pytli! Musíme ho dohnat!“ křikl na Arru. Domluvili se, že se rozdělí a půjdou ho najít. Nevěděli, že chytit ho bude tak těžké...

*

Larten chytil stopu. Chtěl se rozeběhnout po stopě, ale zarazil se. 200 metrů od sebe uviděl vampýra. Rozhodl se, že ho bude sledovat.
Po dvou hodinách vampýr došel do vesnice. Vlezl do nějakého domu. Larten ho sledoval. Zjistil, že se šel jen napít a tak čekal. Za 10 minut vampýr pokračoval v cestě. Když došel do města, vůbec nepřemýšlel a vydal se rovnou k opuštěnému domu na konci města. Vlezl dovnitř. Larten zde uviděl asi 10 vampýrů, kteří si spolu povídali: „Víte, že Mika zemřel?! Zabil ho prý náš Steve,“ hlásil vampýr, kterého Larten sledoval, „ten se učí rychle! Musíme ty upíry vyvraždit! Ještě však nesu jednu špatnou správu, že zemřel Gannen, věčný ochránce Steva! Nyní je Steve někde sám, ale...“ vampýr se zasmál „...doufám, že vraždí ty chudáčky upíry...když to zvládne i malý kluk, tak nevím kam spějí...!“ Larten se naštval. Rozhodl se, že je tam všechny pozabíjí. Pomsta bude sladká!

*

„Vzdejte se, tady policie!“ překvapení vampýři zvedli ruce nad hlavu. Jeden z nich uviděl v okně Lartena, který se na něj šklebil a mával s anonymním dopisem v ruce. Ten šmejd! Já si myslel, že mě někdo sleduje...
„Konečně jsme tu bandu chytili! Až to řekneme seržantce! To bude nejmíň povýšení!“

Plukovník přešel do vyslýchací místnosti.
„Tak co, už jste se rozhodl mluvit pravdu? Budeme to brát jako polehčující okolnost, ale to vám při vašem obvinění nepomůže. Dvacet osm vražd na krku je poměrně hodně!“. Vampýr mlčel.
„Dobře, tak tedy navrhuji elektrické křeslo a i to je pro vás moc mírné...“ do místnosti vešla seržantka a promluvila: „...vy byste si zasloužil tak mučení minimálně...to nám ale zákony nedovolují, tak to bude tedy jen to elektrické křeslo!“
„Prozraďte nám, kdo je ještě součástí té vaší ‚sekty‘ ?“ Mlčení pokračovalo. „Je mi tedy líto, pošlete dalšího, třeba bude chytřejší!“

*

Larten dorazil na místo smrti Miky. Stále tam byla ještě krev a byl tam kříž připomínající mrtvého upíra. Stále byl naštvaný, ale smál se tomu, co provedl těm vampýrům. Když prověřil celou mýtinu našel ve křoví známky stop. Stopy pokračovaly dál a Larten si dovtípil, že to asi budou stopy Steva. A mám tě ty zmetku...

To be continued!
All rights reserved! ©2009 by Cusatalon spol.

By potihcpd - 27. 10. 2020!


Fakta - Bulvár 45

Novinky ve stříhání
Je tu skromný článek se mnou, ve kterém chci popsat asi už staré, ale stále nepopsané novinky ve stříhání...

Zdraví vás potihcpd! Jak už je v záhlaví napsáno, popíšu zde dnes rychle sice neaktuální, ale stále novinky ve stříhání. Tak čtěte!

Znaky:
>Péro - Zabíjí vše živé (tzn. noru, kačince, lukáše, chrobáka, komára a pavouka. Je zabito všemi upgrady + mrtvým pavoukem (popsán níže).

>Mrtvý pavouk - Zabíjí pouze pavouka, péro (popsáno výše) a telefon. Je zabit vším ostatním.

Upgrady:
>Žádné nové změny.

Návrhy:
>Polomrtvý pavouk - Měl by zabíjet pouze mrtvého pavouka, pavouka a telefon. S pérem má neutralitu. Je zabit vším ostatním.

>Položivý pavouk - Měl by zabíjet pouze mrtvého a polomrtvého pavouka, pavouka a telefon. Je zabit vším ostatním.

>Zombie pavouk - Upgrade s mrtvým pavoukem. S ním by měl zabíjet polomrtvého a položivého pavouka, péro a telefon. Je zabit všemi ostatními znaky a s upgrady má sám neutralitu krom telefonu, který zabije. Sám zabije jen položivého pavouka, péro a telefon, má neutralitu s upgrady, jinak ho vše zabije.

Návrhy prosím berte odměřeně a s nadhledem!

Poznámky:
Poslední dobou už není vymýšleno tolik inovací, takže to vypadá, že stříhání už je celkem kompletní, ale jak vidíte v návrzích je co vylepšovat a stále zde jsou některé chyby. Domyslet se musí ještě buďto 1 znak k péru a mrtvému pavouku, aby vytvořili kompletní trojici, jak je to u všech a nebo při schválení polomrtvého a položivého pavouka domyslet 2 znaky k péru, ale to vše se ještě uvidí.

Jinak doufám, že stříhání vydrží a těším se s vámi zítra u posledního předprázdninového článku na viděnou!

Powered by potihcpd!

Searched by potihcpd - 26. 10. 2020!


Larten Hroozley

Poloupír hleděl do údolí. Jeho silueta se rýsovala na nevysokém, ale strmém kopci. Jeho červený plášť se blýskal a vyjímal v posledních paprscích zacházejícího slunce. Normálně takhle brzo Larten nevstával, ale dnešní noc bude dlouhá... Musí toho strašně moc stihnout. Proč mu to jen Seba dělá. Myslel si, že když se stane upírem, tak bude silnější a lepší, ale pít krev - ble! A ještě k tomu lidi nemají rádi upíry v této době. No jo, je toho moc na 20-letého mladíka...

*

To vše se Lartenovi promítalo v hlavě. Takové byly jeho úplně první vzpomínky na upíry. A nyní to má skončit? Larten se rozhodl, že to tak nenechá. Odrazil se, nadechnul a hbitě zamířil jednou chodbou vodního tunelu. Plaval potopený asi pět minut. Rychle mu docházel dech. V poslední chvíli však jeho upíří štěstí zabralo a on vrazil do kříže na stěně. Okamžitě se i s vodou vyplavil ven z vodního bludiště. Poslední co slyšel než upadl do bezvědomí, byl křik Seby: „Já jsem věděl, že to dokáže, já to věděl!!!“
*

Co na něj ten kluk tak zírá? Kdyby se alespoň díval na jeho pavoučici, ale on kouká jen na něj, jemu do očí! V tom bude něco nekalého!
Vystoupení skončilo. Larten zalezl do zákulisí a pan Topol pokračoval v programu. Bylo fajn žít v Circo Monstruoso. Larten měl kde spát, měl zde své přátele a našel zde pochopení, ne jako ve světě. No jo, byl to prostě cirkus stvůr.
Pan Topol se loučil s posledními návštěvníky představení. Larten zrovna procházel krajní chodbou, když něco zaslechl. Byl to dialog dvou dětských hlasů. Larten se přiblížil a uslyšel jen kousek rozhovoru: „Já tam prostě musím jít! Musím si jít ověřit mě úvahy. Jdi domů Darrene a počkej tam na mě. Snad brzy přijdu!“ ozval se něčí hlas.
„Ne, neblbni Steve! Vždyť se ti tady něco může stát. Půjdeme radši domů...“ ozval se hlas druhý. Steve však neoblomně pokračoval: „Bude to jenom chvíli. Jestli chceš počkej před kinem, ale rozhodně nechoď za mnou! Chci si to užít sám...“ Potom uslyšel rozcházející se kroky. Larten vyběhl na hlavní chodbu a trochu se polekal. Uviděl toho chlapce v hledišti! Co mu asi Steve chce?

*

Larten uslyšel smluvené znamení a vyběhl ze skříně. Murlough se polekal a vytáhl zbraň. Larten byl naprosto v klidu a bez problémů šíleného vampýra zabil!
„Dobrá práce!“ pochválil ho Darren, „teď bychom ho měli někam ukrýt!“
„Hodíme jeho tělo do kanálu, na jeho oblíbené místo, když se mu tam tak líbilo!“ řekl Larten.

*

Larten uslyšel hlasy: „Lartene slyšíš mě?“ poznal hlas Arry.
„Pane Hroozley jste v pořádku?“ přidal se Darren.
„Ještě , aby to tenhle klikař nezvládl!“ usmíval se Vandža. Larten se probral ze svých mdlob a posadil se.
„Co se stalo?“ řekl.
„No víš jak tě shodili do té jámy s kůly. Tak ty ses, tedy spíš tvůj plášť se zachytil o hranu díry a v poslední chvíli tě tady pan Shan vytáhl!“ osvětlil Vandža.
“Jak dlouho jsem spal?“ zeptal se Larten.
„Asi hodinu,“ pravil Vandža.
„Měli bychom se vrátit do Síně Smrti a bojovat s vampýry. Třeba ještě přežili nějací upíři,“ řekla Arra. Vydali se směrem do Síně Smrti...

*

„Á známý pan Hroozley! Těší mě, že jsme se setkali. Já sám zabiji Lartena Hroozleyho! To až budu vyprávět,“ řekl nějaký vampýr. Najednou ze shora seskočil Vanez a shodil vampýra do jámy.
„Tak už se zase setkáváme!“ V tu ránu Vanez vyvalil oči a Larten uviděl ostrý konec dýky, která probodla Vanezovo srdce. Larten uslyšel zlý smích. Podíval se na vraha Vaneze a zařval: „Ne!!! Proč ty Vanezi?! Ty hnusná svině!!!“ Larten se rozeběhnul na Steva. Chvíli spolu bojovali a když mu Larten rozsekl bok, Steve zařval: „GANNENE!“ Steve utekl a naskočil Gannenovi na záda.
„To si spolu ještě vyřídíme Steve Leonarde! Ty hnusná svině, já tě dostanu!!! To ti přísahám!“ Potom si kleknul k Vanezově tělu a začal truchlit a řvát nadávky na adresu Steva!

To be continued!
All rights reserved! ©2009 by Cusatalon spol.

By potihcpd - 20. 10. 2020!


Fakta - Bulvár 44
9. směs článků z blogu
Zde budou postupně vycházet různé zmixované články ze starého blogu. Tato rubrika bude vycházet každé pondělí, dokud nebudou vypsány všechny staré články. Bude vycházet asi sama v pondělí, ale můžou se tu klidně objevit i jiné články.

Grupí
Zdravím po cca dlouhé době zpět u článku s Himbajsem!
Jak jsem nahoře zmínil, článek již opravdu docela dlouho nebyl, protože jsme většinu REPOrtérů poslali na výlet sekundy A a teď jsem se konečně dostal k počítači, abych to zpracoval do informací...
Vyjíždělo se v pátek v 9:30 z Míráku. M. Mi. asi zase v metru kýchal (proč, to se dozvíte ve článku „Smolný Mrzout“), každopádně ho ještě před srazem chytili revizoři (bordelguardi od konkurence, ale vydávali se za revizory) a M. Mi. samozřejmě neměl ani legitimaci ani lístek, takže si zaplatil hezky 700 Kč. V autobuse se nic zajímavého nedělo (jenom repíkí). Pokoje byly po čtyřech lidech. Když vynechám nezajímavé lidi, bydlelo se takto: M. Mi., V. Č ., P. V., V. CH.; J. Fa. (ale ten měl dostatek bromu), J. Kl., J. Š. a L. Kn.; jeden nezajímavý klučičí pokoj; J. H., A. H., M. Me. (iniciály stejné jako bordelloboss, ale tohle je jedna coura z B) a čarodějnice a 2 nezajímavé holčičí pokoje.
A proč se náš článek vlastně jmenuje GRUPÍ? Když si v 1. zmiňovaném pokoji hoši povídali (na překvapivé téma), P. V. vznesl zajímavý výraz „brutální grupám“. M. Mi. si to nějak oblíbil a potom se to snažil realizovat v různých polohách a na zvláštních místech, třeba grupáč ve skříni... když mu jednou došel brom v krvi, vyběhl skoro nahý ven a začal křičet: „GRUPÍ!!! Dejte mi to!“ a tak se to začalo skloňovat na „grupí“. J. Fa. nějak kvůli napjaté atmosféře neuspořádal flašku, P. V., V. CH. a P. Š. začali vyrábět drogí (leurodiziakum, herbalin, stromcium) a rozdávat je okolo. Předposlední večer byla diskotéka a zde se nejvíc projevili asi J. Kl. a M. Me. Samozřejmě zde byly navázány ty „cca málo denní“ vztahy jako L. Kn. + T. Š. nebo J. Š. + A. K. Tentokrát prasklo, že J. Kl. není homosexuál, protože momentálně chodí s M. Me. a M. Mi. zase testuje, tentokrát jednu skoro normální couru jménem J. H. Momentálně jsou jejich vztahy na takovém tom počátečním bodě, chodí spolu skoro všude, líbají se atd...M. Mi. a J. H. svůj vztah prožívají zvláštně, ale o tom se vyjádřím až příště zase v rubrice M. Mi. a jeho ženy. Každopádně když uslyšíte M. Mi. zařvat GRUPÍÍÍÍÍ, raději utíkejte pryč s bromem v ruce, poněvadž tento expert dokáže grupí dělat třeba i sám a když je tam pořádný dav a on má v krvi arginmax, či plutonium...
Každopádně jsme se nenudili a k M. Mi. a J. H. se pořádně vyjádříme co nejdříve, momentálně mám strašně moc práce to všechno usledovat.

Šmíred by Himbajs!

Pu místo Br?

Ahoj, zdraví vás potihcpd!
Jak již asi všichni víte, brom se značkou Br již po dlouhá léta omezuje repikovatost a na jeho účincích a prodeji již zbohatla spousta osob. V minulé době český trh s bromem ovládala firma Bromovička s. r. o., která byla později vytlačena asijskými radikály. Ti si jméno Bromovička ponechali a tak to bylo až do včerejšího dne. Ve čtvrtek 12. 6. 2008 přišel protivník doktora Zkumavky. Jmenuje se Zádrhel a je to bláznivý profesor, který se minulých pět let schovával na Jupiteru před čínskou vládou. A co tento vědec objevil?
Naši redaktoři se jako jediní dostali do jeho výzkumného střediska, které sídlí na Britském indicko-oceánském teritoriu známém jako BIT (bordel ichtilního technika). Zde zjistil při svých testech na lidech, že pokud předloží jedinci danou dávku Pu (plutonia), tak to bude mít daleko vyšší účinek než Argin Max. Tím zničí trh dr. Zkumavky a zároveň vytlačí Argin Max z provozu. Více se nám podařit nezjistilo, protože na nás zaútočila ochranka Zádrhela. Našim třem reportérům se podařilo utéct, ale jednoho našeho čtvrtého bohužel zajali a před našima očima předávkovali Pu-čkem. Kvůli tomuto nebudu v článku dále pokračovat a dokončím ho v úterý! Nyní následuje minuta ticha!
Nashledanou a doufám při lepších okolnostech se s vámi těší potihcpd!

Searched by potihcpd!

Steve Leonard a vampýři
Steve Leonard, nejlepší přítel Darrena Shana (bývalý). Kluk, který se později přidá k Vampýrům, aby zničil Darren Shana a Lovce Soumraku. A taky všechny upíry. On totiž Darren, jako Lovec Soumraku bojoval s jedním Vampýrem (Ervém) a najednou přišel Steve a zachránil ho. Říkal že s Darrenem bude bojovat proti Vampýrům, ale později je zradil. Jako malého ho fascinovaly horory. V jedné knížce také poznal na obrázku pana Hroozleyho a řekl mu, že se chce stát upírem.

Steve Leonard a vampýři
Na nebi svítil měsíc. Tajemná postava v plášti běží lesem. Před někým (něčím?) utíká. Ví, že už nemůže utéct…
Otočí se, vytáhne kříž, svěcenou vodu a stříbrnou kudlu. Slyší jak před ním šustí křoví. Nohy se mu třesou od strachu. Kudlu sevře pevněji a otevře láhev se svěcenou vodou. Zvuky křoví jsou čím dál blíž a blíž. Po tváři mu stéká pot. Proč to vůbec dělal? Měl radši zůstat doma? Měl jen tak sedět a vzpomínat na nejlepšího přítele a upíra, kteří mu zničili život?
Křoví se najednou rozhrnulo a vyšla z něj ohromná postava. Měla na sobě kápi. Nebylo jí vidět do obličeje. Ale na první pohled bylo poznat, že to není člověk. V ruce držela krátký meč z bronzu, ale když uviděla malého kluka se svěcenou vodou, kudlou a křížem, zandala meč zpátky do pochvy.

*

Pomaličku přicházel k postavě. Malý kluk se třásl od hlavy až k patě. Zařval a vyřítil se s kudlou proti ohromné postavě. Ale neuběhl ani metr, když se proti němu ohromná postava vyřítila rychlostí, jakou by to nedokázal žádný člověk. Přiřítila se k němu, vykroutila mu kudlu z ruku a chytla ho pod krkem. Malému klukovi vypadly všechny jeho zbraně z ruky.
„Co tu děláš?“ zeptal se ledově klidným hlasem vampýr. Teď mu byla vidět nachová tvář a červené oči.
„Jsem lovec Upírů!“ řekl přidušeným hlasem Steve.
„Ty??? Takové malé dítě?“
„Ale vždyť ty vůbec nevypadáš jako Upír?“ všiml si najednou Steve.
„Taky že nejsem,“ odpověděl Vampýr.
„Tak jaktože-„
„Já jsem Vampýr. Jsme pokrevní příbuzní Upírů. Ale bojujeme proti nim už téměř sedm set let. Máme stejné schopnosti. Ale nikdy nepijeme krev jenom trošku. To je ostudné. Vždy, když pijeme krev, zabíjíme.“

*

Steve s napjatým výrazem poslouchal a nemohl uvěřit vlastním uším. Že by existovala další rasa? A co když je to jen potulný blázen? Ale to by se přece nemohl takhle pohybovat. Že by se konečně jeho sny vyplnily? Vůbec neváhal a hned řekl Vampýrovi.
„Chci se taky stát Vampýrem. Chci vraždit Upíry. Budu ten nejlepší Vampýr. Prosím. Zasvěťte mě do vašich řad. Budu nejhouževnatější bojovník. Prosím.“
Ve Vampýrově tváři se objevil překvapený a zároveň pobavený výraz. Často se mu stávalo, že ho lidé prosili. Ale o život. Ne o zasvěcení.
„Teď jsi mě pobavil. Proč bych tě měl zasvěcovat? Jsi moc mladý na to abych tě zasvětil. A vůbec nic o nás nevíš. Nemůžu tě zasvětit. A teď když sem ti vyzradil naše tajemství, tě musím zabít...“
Dořekl Vampýr a napřahoval ruku s červenými nehty. Ve Stevově tváři se objevil výraz strachu. V jeho výrazu bylo něco zlého a krutého. A to Vampýra přivedlo na nápad.
„Vlastně by jedno řešení existovalo,“ řekl Vampýr.
„Jaké? Zvládnu všechno!!! Prosím. Řekněte mi ho!“ znovu prosil Steve.
„Pokud jsem se mýlil, zemřeš, pokud ne, čeká tě sláva.“
„To beru!!“ zaječel Steve. Vampýr pomohl Stevovi na nohy.
„Jmenuju se Steve Leonard,“ řekl chlapec.
„Těší mě Steve. Mé jméno je Gannen Sochor. A nyní musíme vyrazit na cestu. Čeká tě Rakev ohně,“ dokončil strašidelným šepotem.

*

Stáli v podivné jeskyni. Do stěn byly vytesány různé nápisy a obrázky škvařících se nachových tváří. Uprostřed jeskyně stála rakev. Vedle ní stáli dva strážní Vampýři. Do víka rakve byly vytesány různé nápisy podobné, jako na zdech.
Steve váhal. Gannen mu vysvětlil, co se bude dít. Když není Pánem Vampýrů, plameny ho zahubí. Pokud ale Pánem Vampýrů skutečně je a tím si byl jist, vyjde z Rakve bez jediného škrábnutí.
Steve vykročil k Rakvi. Lehl si do ní a nad ním zaklapli víko. Poslední co viděl, byla Gannenova tvář, jak se povzbudivě usmívá. Připravil se na žár, který vyšlehne a pak zavřel oči.

*

Gannen stál před rakví. Slyšel, jak v rakvi plápolají plameny. Nemohl vzrušením téměř vůbec dýchat. Najednou plameny ustaly. Vampýr položil ruku na víko a psychicky se připravil na to, jak se z rakve vysype popel Steva.
Otevřel rakev a podíval se do ní. Pak zařval, jak ho ještě nikdy nikdo neslyšel.
Z rakve totiž vyšel Steve bez jediného škrábnutí.
„JÁ TO VĚDĚL!!! JSEM PÁNEM VAMPÝRŮ!!!“

To be continued!
All rights reserved! ©2009 by Cusatalon spol.

By Slečna Mannová!

P. S. Navštivte také blog ságy Darrena Shana!!! Tyto příběhy a další a mnoho mnoho dalšího jen tam!!! Naklikejte proto ihned adresu stránek Slečny Mannové:
http://darrenahroozley.blog.cz
POZOR!!! Hlasujte na těchto stránkách o možnosti megaobnovy tohoto webu! Nenechte ho upadnout buďte tam první, čtěte jako první!!!
Neprohloupíte!


Searched by potihcpd - 19. 10. 2020!


Steve Leonard a vampýři – Konec

Steve se ohlídl. Za ním se tyčila Upíří hora. Gannen mu právě slinami ošetřoval poraněný bok a rána se rychle hojila. „Kam půjdeme?“ zeptal se Steve.
„To opravdu nevím. Ale teď jsme vyhnanci a jestli nás bude pronásledovat Larten, tak to bude velmi těžké uprchnout!“ Gannen tímto Steva moc nepotěšil. Steve si řekl, že už radši bude zticha a spolu s Gannenem vyrazili zpět do civilizace...

*

Mika podpíral Lartena, který se málem zhroutil. Larten řval sprostá slova na adresu Steva. „Nemůžeme ho pustit ven. Ještě by mohl udělat nějakou blbost. Necháme ho v hoře a ty Arro s Darrenem se o něj budete starat! Ano?“ řekl Mika. Darren přikývl a Arra po chvíli trucovaní přikývla s nevrlým pohledem taky. „Nebude to na dlouho. Jen co se uklidní,“ pravil Mika, aby vrátil Aře úsměv do tváře. Mika je tam nechal samotné a řekl, že musí jít vyřídit pár důležitých věcí.

*

Došli k městu. Přivítal je jeden vampýr a zalezli si do sklepa jedné budovy. Bylo tam ještě pár dalších vampýrů.
„Tady zůstat nemůžete!“ řekl nějaký vampýr.
„Tady by vás našli...“ dodal jiný. Gannen jim dal zapravdu. Příští noc vyrazili, předtím se samozřejmě napili krve nějaké dívky, pryč z města. Večer došli do nějaké jeskyně. Připravili se ke spaní, když v tom něco prozářilo noc.
Svit baterky Steva úplně oslepil. Někdo zařval: „Vyvražděme ty upíry! Ať poznají co je to smrt!“ Gannen stihl jen zblednout ve tváři a lovci upírů zajali Steva i jeho. Odvedli je ven z jeskyně a přivázali ke stromu. Zapálili oheň a začali nahlas komunikovat. Asi po hodině Gannen něco uslyšel. Podíval se do křoví a odtud vylétly přesně mířené šurikeny a přeřízly lano. Gannen pomohl Stevovi, ale když už byli volní, lovci si jich všimli. Rozběhli se k nim a z křoví vylítly další šurikeny. Steve na nic nečekal a vlezl Gannenovi na záda. Gannen se rozeběhl a začal míhat. Bitva venku stále pokračovala, ale Steve už viděl jen tvář zachránce. Poznal v něm Vandžu Pochoda!

*

Běželi celou noc až doběhli na nějakou mýtinu. Sedli si na kameny, aby si odpočinuli. Proseděli tam asi hodinu. Potom ale nic nerušené ticho přerušilo křupání větviček. Gannen zamumlal Stevovi, aby se schoval. Z křoví vylétl nejprve šuriken a za ním Mika. Šuriken minul Gannena, ale údiv ze setkání nemohl Gannen skrýt.
„Kde máš toho tvého kamarádíčka, co zabil Lartenova přítele? Pokud mi ho vydáš, nic ti neudělám!“ Gannen zakroutil hlavou a vytáhl si dýku. Mika si vzal velký meč. Začal boj!
Nejprve Mika vykrýval Gannenovy útoky, ale potom najednou zaútočil na hlavu. Gannen to vykryl. Znovu zaútočil, ale dýka se zlomila. Hodil ji po Mikovi, toho to trefilo do paže. Rozzlobil se a zařval: „Dej mi toho parchanta a nechám tě žít!“ Gannena polil pot, ale mlčel. Mika se napřáhl a probodl ho. Gannen se svalil na zem. Mika nechal meč v Gannenovi, ovšem nevěděl, že je to jeho osudová chyba...

*

Steve vyběhl ze křoví a zarazil Mikovi klacek do břicha. Potom asi ještě další tři. Mika krvácel, ale mluvil výhružně a pevně na Steva: „Tohle ti neprojde Steve Leonarde! Upíři si tě najdou a pomsta Lartena bude strašná! Uvědom si, že jsi přišel o ochránce Gannena! Je mi ho líto, že jsem ho musel zabít! On za nic nemůže, to ty, ty jsi ten špatný!“ Mika naposledy vydechl. Steve se sice zbavil jednoho nepřítele, ale co s ním teď bude? Už opravdu nemá ochránce... Larten ho chytí... proč jen se chtěl stát vampýrem... proč?

All rights reserved! ©2009 by TV-Nora spol.

By potihcpd - 13. 10. 2020!


Fakta - Bulvár 43

Postavy z povídek - 1. část
Zde je několik postav, které byly popsány od Slečny Mannové, možná se zde v budoucnosti objeví další…

Nazdar, je tu můj článek, který z velké části, ale tvoří vlastní text Slečny Mannové.

Jistě jste si všimli série Arra Plachetová, která obsahovala celkem 11 fantasy dílů o téhle postavě. Nedávno vyšel poslední díl, ale nestrachujte se, autor ságu neukončil zde. Jen přejdeme k dalším postavám jejichž příběhy se právě prolínají. V tomto článku je pár významných osob, které se v příběhu vyskytují nebo budou dále vyskytovat. Paradoxem je, že pro samotnou Arru autor popis nenapsal, ale třeba někdy napíše…
(Z technických důvodů jsem článek rozdělil na dvě části, další část vyjde zítra.)

Debbie Rulíková
Debbie Rulíková - popis
Darrenova přítelkyně ve třetím díle a taky houževnatá bojovnice s vampýry v 11. díle. V 9. díle jí unese Steve, „Ervé“ a jejich tlupa Vampýrů. Ve třetím díle jí Darren využije jako past na Vampýra Murlougha tak, že ji hodlá vyměnit za Evru, kterého už měl Murlough u sebe, a když tam Murlough přišel, ze skříně vylezl Hroozley a kuchnul ho (doslova). V knížce to byl asi pěkný krvák. V osmém díle se s ní Darren znovu potká, když jí budu asi sedmadvacet let a jemu tak zhruba čtrnáct. Ale stejně to bude takový menší milostný románek. A už bude mít dokonce zaměstnání. Je z ní totiž učitelka.

All rights reserved! ©2009 by Cusatalon spol.
Wroted by Slečna Mannová!

Evra Fon
Evra Fon - popis
Evra Fon, nejlepší přítel Darrena když byl Darren ještě v panoptiku. V (asi) sedmém díle si Evra našel přítelkyni a má s ní tři děti. Jeden z nich je normální člověk, jmenuje se Urcha, a to ho hrozně štve, že není hadí chlapec. Potom má dcreu Liliu a syna Shancuse, který se jmenuje po Darrenovi. Ten taky s Evrou vystupuje v Circo Mostruoso. K Circo Mostruoso se Evrova manželka přidala nedlouho potom, co Darren odešel. Jmenuje se Merla.Tak to je tak o Evrovi všechno.

All rights reserved! ©2009 by Cusatalon spol.
Wroted by Slečna Mannová!

Harkat Mulds
Harkat Mulds - popis
Harkat Mulds, Nárudek (Lidička), který dvakrát zachránil Darrenovi život. Jednou, když Darren bojoval s medvědem, tak tam Harkat přiběhl ještě s jedním lidičkem (kterého medvěd rozmačkal) a zachránil Darrena a podruhé, při zkouškách smrti Darrena zavalil kanec a ten druhý ho chtěl zabít, a najednou do arény skočil Harkat a zachránil Darrena. Jeho pán (Osmond Sudd) mu slíbil, že mu dá posmrtný život, ale v tomhle těle. Harkat chtěl zjistit od Lady Evanny (ta co škrábla Hroozleyho), kdo byl před posmrtným životem, ale ta mu řekla, že to zjistí, pokud bude putovat s Darrenem.

All rights reserved! ©2009 by Cusatalon spol.
Wroted by Slečna Mannová!

Larten Hroozley
Larten Hroozley - popis
Larten Hroozley, učitel Darrena Shana. V upíří hoře se mohl stát knížetem. Je to taky „snoubenec“ Arry Plachetové. Učedník Seby Nilla a kamarád všech upírů v hoře. Jeho největší přítel je Gavner Zurč. Později se z něj stal také tzv. Lovec Soumraku s Darrenem a Vandžou Pochodem. Ta jizva, co má na pravé tváři, není ani z boje s vampýrem a ani s divokým zvířetem. Je totiž od čarodějnice. Když se totiž pan Hroozley jednou trošku víc napil, tak chtěl čarodějnici políbit a ona ho škrábla.

All rights reserved! ©2009 by Cusatalon spol.
Wroted by Slečna Mannová!

To be continued!
Powered by potihcpd!


Postavy z povídek - 2. část
Zde je několik postav, které byly popsány od Slečny Mannové, možná se zde v budoucnosti objeví další…

Tady je pokračování včerejšího článku o postavách…

Osmond Sudd
Osmond Sudd - popis
Podivný „člověk“ s hodinkami ve tvaru srdce. Téměř nikdo o něm nic neví. Až na jeho děti. Evannu a ... to se dozvíte sami. Nosí žluté holinky, brýle a žlutý plášť. Teď ho sice popisuji, jako by byl hledaný zločinec, ale v knize je o něm jen něco. Kdysi dal upírům a vampýrům zvláštní dary. Upírům Kámen Krve, pomocí kterého se můžou spolu dorozumívat a zasvěcují se, a Knížecí síň, postavenou z nějakého super odolného materiálu, o kterém nikdo nic neví, kromě Sudda samotného. Vampýrům dal Rakev, která má odhalit Pána Vampýrů, s jehož pomocí mají vymítit Upíry. V angličtině se jmenuje Desmond Tiny. Ale lidé to zkracují jen na Des. A co vám z toho vznikne? Des. Tiny ... Destiny ... a copak asi znamená destiny?

All rights reserved! ©2009 by Cusatalon spol.
Wroted by Slečna Mannová!

Steve Leonard
Steve Leopard - popis
Steve Leonard, nejlepší přítel Darrena Shana (bývalý). Kluk, který se později přidá k Vampýrům, aby zničil Darren Shana a Lovce Soumraku. A taky všechny upíry. On totiž Darren, jako Lovec Soumraku bojoval s jedním Vampýrem (Ervém) a najednou přišel Steve a zachránil ho. Říkal že s Darrenem bude bojovat proti Vampýrům, ale později je zradil. Jako malého ho fascinovaly horory. V jedné knížce také poznal na obrázku pana Hroozleyho a řekl mu, že se chce stát upírem.

All rights reserved! ©2009 by Cusatalon spol.
Wroted by Slečna Mannová!

Vandža Pochod
Vandža Pochod - popis
Takže, teď vám řeknu něco, o zřejmě nejzajímavějším a nejzelenějším Upírovi ze ságy. Je jím Vandža Pochod. Jak už jsem se zmínil, Vandža Pochod jako jediný ze všech postav z celé ságy má dlouhé, nemyté a neupravené zelené vlasy. Je to Upíří Kníže stejně jako Darren (později).
Dodržuje výhradně zvyky Upírů a nikdy je neporušuje. Jako například: Chodí jenom v kožichu z kůží zvěře, které si sám vyrobí. Nebo bojuje pouze zbraněmi, které si sám vyrobí. A sám si vyrábí šurikeny, neboli vrhací hvězdice. Jak už jsem předtím říkal, bojuje pouze vrhacími hvězdicemi nebo rukama. Nikdy nebojuje mečem. Pije pouze mléko, krev a sladkou vodu. Zastává názor, že postele jsou pro slabochy a z toho vyplývá, že nespí v postelích, ale pouze na zemi přikrytý kůžemi. Je to bratr Gannena Harsta, nebo chcete-li, Gannena Sochora, který je jedním z přisluhovačů Steva Leonarda. Dříve to byl Vampýr a jmenoval se také Sochor, ale Vandža. Byl jako Vampýr vychováván spolu se svým bratrem Gannenem. Potom mu ale docházelo, že vraždí lidi a tak od svého otce, který ho vyučoval být Vampýrem a od svého bratra utekl. Poté potkal Parise, který z něj udělal Upíra. Vandža se pak přejmenoval na Pochoda a žil jako Upír. Jeho největším nepřítelem je slunce. Bojuje proti němu už zhruba 200 let. A to tak, že si před něj stoupne ve dne a nechá se jím pražit. Myslí si, že pak si na sluníčko zvykne. Proto má jako jediný Upír zrudlou kůži. Tak to je tak stručně všechno, co byste o tomto zelenovlasém Knížeti měli vědět.

All rights reserved! ©2009 by Cusatalon spol.
Wroted by Slečna Mannová!

No tak to je zatím vše co autor napsal. Doufám, že vám to pomůže k lepší orientaci v předešlém nebo spíš v následujícím ději. Těším se s vámi na viděnou u dalšího mého článku nebo u jakéhokoliv článku série článků od Slečny Mannové!

Powered by potihcpd!

Searched by potihcpd - 12. 10. 2020!


Steve Leonard – 6. část

Gannena ráno probudily vzrušené hlasy. Přetočil se na druhý bok, otevřel oči a uviděl, jak všude po jeskyni běhají Vampýři a řvou „MURLOUGHU!“ Pár Vampýrů se s ním zkoušelo spojit telepaticky, ale nic. Najednou si jeden Vampýr vzpomněl, že Murlough naposledy říkal něco o nějakém městě, kde se prý brzy bude odehrávat nějaká válka jizev a chtěl to tam připravit. Murlough měl totiž občas záchvaty, při kterých občas zahlédl budoucnost. Jednou z těch záchvatů zešílel. Vampýr, co o něm slyšel naposledy začal popisovat město, o kterém Vampýr mluvil. Gannen napjatě poslouchal a najedenou si uvědomil, co to je za město.
Je to přesně to samé město, ve kterém zabili mladou dívku Debbie!

*

Gannen ještě s pár dalšími Vampýry už asi týden hledali po městě Murlougha. Prohledali už téměř celé město - až na kanály. Gannena vejít do kanálu napadlo když o jeden zakopl. Byl zrovna sám na jedné uličce. Odklopil poklop a skočil dovnitř. Nejdřív si musel přivykat tmě, pak už ale viděl dokonale.
Asi hodinu prohledával stoky. Chodil pořád dokola, když si potom všiml rýh ve zdi. Šel podle nich zhruba 30 minut. Najednou tam byla zatáčka. Zevnitř byl cítit zápach krve. Gannen se rozběhl do místnosti. Vběhl dovnitř a leknutím skoro spadl. Všude po zemi se válely různé lebky a kosti. Občas tam byla dokonce i nějaká šupina!
Taky tam ze stropu visela dvě lana, ale to nejhorší bylo připoutané vzadu v místnosti na zdi.

Byl tam mrtvý, polorozpadlý a zkrvavený Murlough!

*

Před obří horou, která se tyčila skoro k nebi stálo asi 100 Vampýrů.
Právě se domluvili na plánu. Museli vymítit Upíry jednou provždy a zmocnit se kamene krve.
Najednou jeden vampýr zavolal: „Pozor, někdo se sem blíží!“ Vampýři se připravili k boji, ale bylo to zbytečné. Naproti nim šel upír Kurda Smolt a volal, že jim chce pomoct. Nechali ho přijít k sobě a on jim řekl svůj plán: „Díky svým toulkám v Upíří hoře a mapováním zdejších chodeb jsem zjistil místo, kde byste se mohli schovat, než zaútočíte. Bohužel se tam vejde jen asi 30 vampýrů. Ostatní budou muset čekat venku a být připraveni, až upíři budou utíkat ven, aby je mohli zavraždit! Začíná válka Jizev!“

*

Kurda je odvedl dovnitř do hory a řekl jim, ať tu čekají. On že sám přijde, až bude pravý čas.
Potom odešel do hory do síně z Kamenem Krve. Děj jakoby se opakoval... pomyslel si Kurda. Jako kdyby něco takového už někdy dělal... tentokrát, ale nepomáhá Darrenu Shanovi utéct... tentokrát ne! To ten lidička mu změnil život! Harkat Mulds! Ať je po tom, co osud chce... O. Sudd.
O Kurdovi už nikdo neslyšel. Prý se odstěhoval někam na Sibiř a tam dožívá svá léta. Píše knihy, ale ty nejsou tak populární jako ty od Darrena Shana.

*

Vampýři vtrhli do Síně Smrti. Upíři to nečekali a tak je vampýři buď chytili do klece nebo shodili na kůly. V Síni zrovna popravovali jednoho Vampýra. Vampýři toho využili a všechny, kteří stáli kolem jámy shodili dolů. Steve si najednou všiml jednoho Upíra, který dělal něco divného.Rozeběhnul se proti tomu Upírovi, který se snažil telepaticky spojit s ostatními, aby jim pomohli. Ten Upír měl dlouhé šedivé vlasy a vousy. A jedno ucho. Steve v běhu vytáhl kudlu a doufal, že si ho Upír nevšimne. Kdyby jen tehdy tušil, že je to Upíří kníže! Steve doběhl až k němu a rozeřval se. Upír si toho všiml a vytáhl meč. Bohužel pro něj to ale nestihl a Steve mu zabodl kudlu do hlavy! Steve se zlomyslně zachechtal. Starý Upír vytřeštil oči a pak padl k zemi mrtvý.
Steve pak stál v povzdálí. Všechno to sledoval a díval se, jak Upíři bojují. Jeden vyholený Upír kolem sebe vrhal naostřené bumerangy. Vypadal jako hotový stroj na vraždění! V tom tam vtrhla i zbývající hrstka upírů. A mezi nimi i jeho bývalý přítel DARREN SHAN!!! Steve ho viděl po 8 letech. Málem ho to skolilo. Vlastně skolilo. Svalil se tam na zem a omdlel.

*

Za chvilku se probudil. Bitva ještě neskončila.
Pomalu vstával a rozbolela ho hlava od toho jak se praštil do hlavy když spadnul. Rozhlížel se po Darrenovi, jestli ho někde neuvidí. Nenašel ho.
Podařilo se jim shodit mnoho vampýrů, ale ve chvíli, kdy jeden vampýr shodil Lartena na zem, a chtěl ho dorazit, přišla Stevova chvíle. V tu chvíli totiž Vanez (Steve ho poznal, protože to byl ten v tom lese u jeskyně co ho přepadnul) seskočil z klece, aby Lartena zachránil. Steve se zase ohromnou rychlostí rozeběhnul a sebral v běhu jednomu mrtvému Upírovi kudlu. Ve vzduchu se ale musel sehnout aby ho netrefil letící naostřený bumerang. Doběhl až k Upírovi a na chvilku zaváhal. Teď po dlouhé době viděl Lartena zblízka. Pozná ho? Pak přestal váhat, zamířil mu na žaludek a píchl kudlu hluboko do něj. Vanez padl k zemi mrtvý.
Když spadl, Larten se podíval na vraha. Vrah se zlomyslně zašklebil ale moc dlouho mu to netrvalo, protože se Hroozley rozeřval a sekl po něm. Chvilku bojovali, dokud to Steve „nekoupil“ do boku. Otočil se a zaječel „GANNENE!!!“.
Gannen se otočil a rozeběhl se k němu. Larten se rozeběhl proti němu, ale nedoběhl to, protože Steva něco napadlo. Postavil se Upírovi do cesty a Upír spadl na hlavu.

*

Steve se usmál a začal utíkat. Gannen ho vzal na záda a utekli! Steve ještě viděl, jak do Upíra kopl jeden Vampýr a Larten spadl do jámy. Více už Steve neviděl, protože se krajina rozmazala. Steve si najednou uvědomil, že je mnohem slabší než Larten. Co když ho ještě potká? Musí se na to zeptat Gannena. Larten přece říkal, že ho zabije!
Ovšem nebylo mu moc do smíchu. Lartena se bál. Jestlipak se jeho hrozby vyplní?
Tentokrát ani Steve nevěděl, jakou má po dlouhé době pravdu... a nebude to zadlouho...!

To be continued!
All rights reserved! ©2009 by TV-Nora spol.

By Mrs Mann - 6. 10. 2020!


Fakta - Bulvár 42

8. směs článků z blogu
Zde budou postupně vycházet různé zmixované články ze starého blogu. Tato rubrika bude vycházet každé pondělí, dokud nebudou vypsány všechny staré články. Bude vycházet asi sama v pondělí, ale můžou se tu klidně objevit i jiné články.

DIBO ve spolku s čertem
Vítejte u další úžasné reportáže z terénu! Dnešní hlavní zpravodajskou relaci TV Nora si doufáme užijete s Himbajsem!
A co že se to děje? Jedna zvláštní děva jménem D. B., celým jménem D. I. B. a přezdívkou prostě DIBO je holka se špinavě blonďatými vlasy, špatnými známkami a nízkou inteligencí. Není nijak krásná, ba dokonce ošklivá. Ale od pomluv zde nejsme my, nýbrž vy! Co tato DIBO udělala? Jednou když jsem s ní dělal interview v terénu tak na otázku „Vadí vám, když vám takhle strkám mikrofon až do nosohltanu?“ odpověděla: „Budiž proklet, Himbajsi!“! To mě trochu zarazilo, tak jsem jí šel hezky po stopě. A co jsem nezjistil? Tato DIBO je satanista! Dělá špatný vliv na celou školu a k tomu není sama (ale to až později...). Přišel jsem na to tak, že J .Š. - vám asi známý z jiných epizod - jednou při mé přítomnosti za křovím pravil: „BOSS - nechtěl bych!“. Vtom se tam ve sloupci světla zhmotnila DIBO a o něco prosila satana! J. Š. se skácel na zem a v děsných bolestech zemřel. Pak ho temnou magií opět oživila a od té doby je J. Š. vlastně nemrtvý, ale o tom až později...
Nevolejte prosím žádnou inkvizici, z tohohle ještě vymáčknu nějakou senzaci pro TV-Nora. A kdo jí přiučil tomuto temnému satanistickému řemeslu??? Je zde jedna zvláštní osoba skrývající se pod rouškou hlubokého křesťanství. Vždy, když rozdává hostie, drmolí místo obvyklého: „Tělo Kristovo“ nějaké to jeho: „Nechť tvou krev pijí prašiví psi!“. Když rozdává popelec, kreslí namísto kříže obrácený kříž a nebo lebku. Ne, opravdu to není Kuneš, ten je sice taky divnej, ale o tom až později (pro nedočkavce: Kuneš je rasista). Nedělejte pokud možno nic, možná jen doufejte, že vás neuhrane při písemce a podobně a neberte si od něj tělo Kristovo. Zjistím o něm víc, to bych to nesměl být já, abych z tohohle nevymáčknul pořádnou kachnu...ehm...zprávu vlastně. Pro dnešek se s vámi loučím, zůstaňte ovšem se mnou a sledujte další počínání tohoto paranormálního satanistického spolku. Nazdar!

L. A. V. I. Č. K. A.
Ave všem!
Naši reportéři zachytili podivné lidí na „Šmíráku“. Kdo to jsou? Blíže nám to přiblížil pan F. C. Střídačka, který dlouhou dobu tato individua sleduje. Zeptali jsme se ho na pár otázek:

Dobrý den!
Dobrý, dobrý...
Co je to L. A. V. I. Č. K. A.?
Je to zkratka pro Líné Amatérské Velmi Imbecilní Čukotské Kozlovité Agresory, kteří se v poslední době začali objevovat na spoustě míst ČR a prý něco chystají.
Kdo jsou?
Jsou to bordellobossové nebo jiná individua na dovolené (po těžké práci :-)), kteří kupodivu hledají trochu vzrušení.
Jak je poznat?
Vypadají docela normálně. Většinou sedí na lavičce, povídají si a smějí se.
Co dělají?
No jak už jsem říkal povídají si, smějí se a oslovují procházející osoby opačného pohlaví. Jsou neškodní, ale nikdy nevíte co chystají. dokáží takto prosedět neuvěřitelně dlouhou dobu.
Ještě něco k nim?
Ano! Vždy si vyberou jen jednu lavičku a na tu si sedají již vždycky potom.
Děkujeme vám za informace a nashledanou!
Není zač!

Ihned po zveřejnění reportáže v televizi, nám zavolal pan Ervé Ekofest, který přišel na úžasnou novinku, více v jeho příspěvku:
Jakože jsem L. A. V. I. Č. K. U. neviděl poprvé, chtěl jsem si něco vyzkoušet. Jako každý rok jsme na „Šmíráku“ organizovali EKOFESTIVAL. Když jsem spatřil dvě osoby odpovídající na popis L. A. V. I. Č. K. Y., rozhodl jsem se, že na jejich lavičce postavím stánek. Odpoledne jsem je viděl, jak plni zlostí koukají na obsazenou lavičku. Potom jeden z nich zavolal mobilem a ihned pro ně přiletěl vrtulník. Když nade mnou přelétávali, hodili mi vzkaz:

„VÍME, ŽE JSTE TO BYL VY! MY MÁME SVÉ LIDI, A TI VÁS BEZ PROBLÉMŮ ODSTRANÍ! JAK BY SE VÁM LÍBILA MAFIE? POKUD DO 14. HODINY PŘÍŠTÍHO DNE NEUVOLNÍTE NAŠÍ LAVIČKU, STIHNE VÁS KRUTÝ, ALE OPRAVDU KRUTÝ TREST! SMRT PRO VÁS BUDE LEPŠÍ NEŽ SNÁŠET NAŠE MUKA...
L. A. V. I. Č. K. A. VÁM PŘEJE PŘÍJEMNÝ ZBYTEK DNE!"


Toho mučení jsem se bál. Uvolnil jsem lavičku a čekal jsem. Ve 14 hodin přiběhli dva týpci v zelených maskách a polili lavičku nějakou tekutinou. Na lavičku ještě nalepili samolepky s nápisem „Made in Ya Shan!“. Za 4 minuty potom se ozval řev motoru motorky a kolem lavičky projela motorka. Hodila na ni hořící pochodeň a lavička vybouchla (tekutina byla benzín...). Potom přijel stěhovák od firmy Stěhováci vždy a všude. Vyložil novou lavičku z mědi a odjel
.

Krátce po tom, co nám pan Ervé tento dopis poslal, byl zavražděn. Na jeho těle byla samolepka „Murdered by Ya Shan's people“.
Na závěr ještě vzkaz od Policie: Pokud takovou nebo takové podezřelé osoby uvidíte, prosím ohlaste nám to! Chtěli bychom si s nimi trochu popovídat. Odměna dohodou.
Ještě bych chtěl dodat, že naši informátoři pátrají po ostrově Ya Shan, ale pravděpodobně chce L. A. V. I. Č. K. A. zaútočit na trh s dřevem a vyměnit ho za levné měděné zboží!

Powered by potihcpd!

P. S. Zpráva od redakce: TV Nora se připojuje ke stávce!!! V pondělí nebude napsán článek!

Searched by potihcpd!

Arra Plachetová - Konec

Upír otevřel oči a ihned ho slepilo oslňující světlo. Radši oči přivřel, aby si mohl přivykat světlu postupně.
Vážně už umřel? Vzpomněl si na kůly, které viděl a na mrtvé Vampýry. Nepřežil to někdo z jeho přátel? Zemřel Darren nebo Arra? Nebo možná i Vandža? A všiml si někdo Steva s Gannenem a chytili je? A kam se najednou vytratil O. Sudd?
Jeho hlava byla plná otázek, na které si nedokázal odpovědět. A dozví se vlastně někdy odpovědi na tyhle otázky? A naplní se hrozba Pána Vampýru? Vymítí Vampýři doopravdy Upíry, nebo to byla jen povídačka, kterou si O. Sudd vymyslel, aby zasel nenávist mezi dva klany?

*

Tak takhle to vypadá v ráji? Nebo že by byl pod Rájem? Tolik světla? Naprosté ticho všude kolem, až na kroky, které byly slyšet blíž a blíž. Moment... KROKY? Kde by se tu vzaly kroky? Kdo to bude? Osmond Sudd, nebo samotná smrt? A nebo že by...
„Lartene!!! No konečně Už jsme mysleli, že se neprobudíš!!!“ ozval se najednou ženský výkřik štěstí.
„Cože?“ nezmohl se na nic jiného Larten. Teď už otevřel oči úplně a zjistil, že sedí ve spoře osvětlené komůrce, ve které byla pouze jedna pochodeň a dvě lůžka.
„Kde to jsem?“ zoufale a bolestně se zeptal.
„Jsi v Upíří hoře, Lartene! Ty žiješ!! Nezemřel jsi!!! Zachránil tě-„
Víc už Larten nestačil postřehnout, protože znovu upadl do bezvědomí.

*

Probudil se znovu, asi po 10 minutách. Ležel v té samé místnosti a kolem něj stálo několik postav. Rozeznával pouze vlasy. Těch postav bylo 5. Rozeznal pouze zelené dlouhé vlasy, potom šedivý zjizvený obličej se zelenýma očima a pak už poznal i Sebu Nila, který měl obrovský krvavý šrám nad okem, Darrena, který měl useknuté dva palce a byl samá modřina a Arru, která měla obě ruce v obvazech.
„Jak to, že jsem to přežil? Já jsem se nenapíchl na kůly?“ zeptal se zmateně Larten.
„Ne, nenapíchl!! Zachránil tě tady mladý pan Shan. Na poslední chvíli, když už jsi padal a byl si v bezvědomí ses zachytil svým pláštěm o roh jámy. A když už se ti plášť trhal, všiml si tě Darren a skočil po tobě. Na poslední chvíli tě zachytil,“ vysvětloval Vandža s úsměvem na tváři.
„Ale bylo to jen tak tak,“ usmál se Darren.
„A co Steve a Gannen?“ zeptal se ještě Larten.
Vandžovi se po téhle otázce najednou objevil ve tváři bolestný výraz.
„Utekli. I s tím Glaldou. A cestou bohužel smrtelně zranili jednoho druha,“ znovu se ujal slova Seba a poslední větu dokončil smutným tónem.
„Cože? Kdo to byl?“ ptal se zoufale.
Všichni se smutně podívali na druhé lůžko vedle Lartena. Až teď si všiml, že je obsazené. Ležela tam mohutná postava s vyholenou hlavou a s tetováním šípů nad uchem.
„Šípe!!! To ne!!!“ zařval Larten!!
„Zatím ještě žije...ale bohužel…je to smrtelné,“ dokončil Vandža.

*

Všichni Upíři z hory se shromáždili na pohřbu Upírů, mezi nimiž byl i Vanez, Paris, Šíp...
Strážci krve dokončili obřad a spálili mrtvé. Všichni v síni buďto brečeli, nebo měli na krajíčku.
Nejvíc ale brečel Larten, od kterého by to nikdo nečekal. Truchlil nad mrtvým Vanezem a vzplála v něm nenávist ke Stevovi Leonardovi.

Jednou tě zabiju Steve leonarde! Sliby se protnuly...až tě příště potkám, zabiju tě!!!

All rights reserved! ©2009 by Cusatalon spol.

By Slečna Mannová!

Searched by potihcpd - 5. 10. 2020!
návštěvníků stránky
celkem279 353
tento týden190
dnes190