Svet-Stranek.cz
Naši reportéři nikdy nelžou!
TV - Nora

Záříjové reportáže (sariiove reportase):Naši reportéři nikdy nelžou!

Záříjové reportáže (sariiove reportase)

V těchto třech podrubrikách rubriky "Starší" můžete zpětně nalézt starší články z právě probíhajícího a i dvou předchozích měsíců!

Pro vaše lepší vyhledávání v historii článků:
-> články jsou řazeny chronologicky od nejnovějšího k nejstaršímu
-> navštivte i náš archiv http://cusatalon-archiv.wgz.cz
-> v našem archivu můžete snadno nalézt všechny články od počátku věků

Objevujte i retrospektivně!
TV - Nora spol. ©2017


v tekto trek potruprikak rupriki "starsi" musete spetne nalest starsi tslanki s prave propi'aiitsi'o a i tvou pretkosik mesitsu!

pro vase lepsi vi'letavani v 'istorii tslanku:
-> tslanki isou raseni kronolokitski ot neinoveisi'o k neistarsimu
-> navstivte i nas arkiv http://cusatalon-archiv.wgz.cz
-> v nasem arkivu musete snatno nalest vsekni tslanki ot potsatku veku

opievuite i retrospektivne!
tv - nora spol. ©2017

Steve Leonard – 5. část

Gannen právě míhal po cestě a nevěděl, co si má myslet. Proč si ho pan O. Sudd zavolal? Včera pro něj před půlnocí poslal lidičku. Co bude se Stevem? To vše se mu honilo hlavou. Zatím se dostal skoro na určené místo. V dáli uslyšel nějaké hlasy. Prodral se houštinou a uviděl zříceninu domu a u něho pobíhala spousta lidí. Jak jen to slyšel... vypadalo to jako... jako Circo Monstruoso!
Vrátil se na cestu. Odmíhal ještě kilometr a najednou se zastavil. Uviděl před sebou tlustého muže ve žlutých holinkách a v ruce měl hodinky ve tvaru srdce. O. Sudd promluvil: „Ahoj Gannene! Jak se máš?“
„Jde to,“ odpověděl Gannen.
„Potřebuji ti něco říct, ale nejdřív se posadíme,“ ukázal na klády vedle cesty Osmond. Zavolal si nějakého lidičku. Ten tam položil dva polštáře a Gannen a O. Sudd si na ně sedli.
O. Sudd začal: „Jak jsem zjistil, objevili jste Pána Vampýrů, je to tak?“ Gannen přikývl a O. Sudd pokračoval: „Vybral jsem si tebe, protože si myslím, že jsi chytrý a statečný. Tvým úkolem bude chránit toho chlapce, Pána Vampýrů... jak se jmenuje... jo Steva před upíry. Za 4 měsíce začne válka mezi vámi vampýry a upíry. Záminkou bude vražda Murlougha Lartenem Hroozleyem a jeho učedníkem, nyní již upířím knížetem Darrenem Shanem...“

*

Steve se probudil na policejní stanici. Vedoucí policista si toho všiml a zeptal se ho: „Chlapče, jak se jmenuješ?“
„Steve Leonard,“ odpověděl Steve. Policista řekl ať počká, že ho najde v záznamech. Policista odešel. Steve využil této chvilky a rozhodl se, že uteče. Ale zatím nevěděl jak. Okna v místnosti žádná nebyla, dveře byly zamčené a v místnosti byla kamera. A co s ním vlastně chtějí udělat? Dát ho do sirotčince? A v místnosti navíc nebylo skoro nic, co by se dalo využít k útěku. Steve už začal vzdávat přemýšlení o útěku, když v tom si vzpomněl na to, že je polovampýr a že dokáže mnoho dalších věcí, a že má větší sílu.
Malý polovampýr se podíval vedle sebe a uviděl tam napajedlo s vodou, kam kamera už nedosahovala. Došel tam pod záminkou, že se chce napít a když už ho kamera neviděla, vyrval to napajedlo ze zdi, aby s ním mohl vyrazit dveře.
Doufal, že kamera neumí zachytit zvuky. Ale vodu asi ano. Protože se všude po místnosti rozstříkala.
„Sakra!“ řekl si Steve. Tohle teda nedomyslel.Co teď? Najednou se do místnosti vřítil policista aby zjistil, co se stalo. Steve ale byl blízko u dveří a tak po policistovi skočil. Svalil ho na zem a když ještě utíkal pryč, propíchl mu nehtem tepnu a vzal mu obušek a pistoli.
A tak běžel. Na chodbě stáli policisti, kteří si nejdřív Steva zmateně prohlíželi a pak se rozeběhli za ním. Steve nevěděl, jestli je pistol nabitá, nebo ne. Dokonce ani nevěděl, jak se s ní zachází. Ve filmech viděl jenom, jak zmáčkli kohoutek vždy, když chtěli vystřelit. Udělal tedy to samé. A vyšlo to. Trefil jednoho policistu do nohy a ten se svalil na zem. Steve se zasmál, otočil se a začal utíkat. Před ním ale stál policista, který mu zahradil cestu k nějakým dveřím. Teď bylo na čase použít obušek. Steve si ho přehodil z jedné ruky do druhé a když byl skoro u policisty, praštil ho do hlavy. Policista se ale také bránil a když ho Steve bouchal do hlavy, vrazil mu obušek do břicha. Steve to nečekal a svalil se na policistu. Dal mu ránu přímo do žaludku.
Uslyšel za sebou, jak se z různých místností valí další a další policisti, aby zjistili, co se děje.
S vypětím všech sil co nejrychleji vstal, policista, který ještě ležel na zemi ho ale chytnul za nohu. Steve ani chvilku nepřemýšlel, vzal pistoli a trefil policistu přímo do hlavy. Rozběhl se ke dveřím. Ty ale byly zamčené. Nejdřív se je pokusil vyrazit, to ale nešlo. Tak opět použil pistoli, a jako když to dělají správní agenti, zámek rozstřelil. Dveře se otevřely, a za nimi bylo rušné město. Přímo náměstí.
Steve se co nejrychleji rozeběhl ven z města, kde jak doufal, na něj bude čekat Gannen. Čekal tam ale někdo úplně jiný.
Za 20 minut tam doběhl. Šel dovnitř a podíval se, jestli tam někdo není. Najednou ho ze tmy chytila něčí ruka a zacpala mu ústa rukou.
Upír promluvil: „Tak tady jsi ty šmejde,“ zašeptal mu do ucha nějaký Upír s dlouhými černými vlasy, „Sis myslel, že nám utečeš v rukou policistů?!“ Steve se začal bránit, kopat sebou a mlátit, jako to dělal u toho Upíra, co na něj vyskočil z křoví. Ale nebylo mu to nic platné. Upír měl mnohem větší sílu a omráčil ho.

*

„Za každou cenu musíš Steva ochránit! Pokud zemře upíři vás vyvraždí. Pokud nezemře, vyvraždíte je vy. Zabít Steva budou moct Larten, Darren nebo Vandža. Budou mít čtyři šance Steva zabít.“ S každým dalším slovem O. Sudda se Gannen děsil víc a víc. Začínal ho přímo nená. vidět a chtěl už to mít za sebou, ale O. Sudd dále pokračoval klidným hlasem, jakoby se nic nedělo: „Nesnažte se někam schovat. Schůzky budou náhodné, takže je jedno kam půjdete. Ke čtyřem setkáním dojde tak jako tak!“
Osmond domluvil. Řekl, že to musí jít říct upírům, aby to bylo fér a po popřání příjemného zbytku dne odešel. Gannen rychle spěchal za Stevem a doufal, že se mu nestalo nic zlého jinak by Upíři vyhráli válku.....

*

Mika právě míhal k hoře a na zádech měl Steva. To budou mít Upíři radost. Chytil jsem polovampýra. A když je ještě tak mladý, mohl by nám říct, kdo a kde je Pán Vampýrů a ještě nějaké další podrobnosti. To všechno se mu honilo hlavou, když zaběhl do hustého lesa pod horou. Už se skoro rozednívalo.
Mika měl pár chvil pocit, že ze na něj ze křoví dívají nějaké obří kulaté zelené oči. Přesně takové, jako má Harkat. Ale proč by ho Harkat sledoval? A navíc je přece v hoře. Ale přesto to vypadá jako kdyby...
Ze zamyšlení ho vytrhlo asi 15 lidičků, kteří se na něj z toho křoví vyřítili. Co to dělají? Naskákali na něj a mlátili ho a kopali, dokud se nemohl hýbat, protože měl zlámané všechny kosti v těle. Miku pohodili v nedalekém lese do nějaké jámy, která, jak to tak vypadalo, byla medvědí.
Celou tuhle tragédii sledoval jeden vlk z povzdálí a rozběhl se směrem k hoře, aby to ukázal Upírům. Cestou ale potkal O.Sudda, který na něj jen mrknul a vlk se svalil k zemi mrtvý.

*

Gannen našel Steva v jeskyni, jak tam spí. Byl rád, že se mu nic nestalo. V tom uslyšel směrem od města jak se sem řítí houf lidí a policistů. Vzal Steva na záda a utekl s ním. Unikli jen tak tak, aby je policisté neviděli. Už se rozednívalo, když přišli do jeskyně, kde bylo asi 100 vampýrů. Byla to jeskyně, kde byla rakev odhalující Pána Vampýrů. Gannen tam vběhl a oznámil všem, že pro ně má velkou novinu. Bohužel jim to nemohl říct teď, protože už bylo skoro ráno. Slíbil, že jim to řekne hned jak se večer probudí. Kdyby jen tušil, že to nebude večer, tak jednoduché. Možná, že už se probudí naposledy...

To be continued!
All rights reserved! ©2009 by TV-Nora spol.

By potihcpd - 29. 9. 2020!


Fakta - Bulvár 41

7. směs článků z blogu
Zde budou postupně vycházet různé zmixované články ze starého blogu. Tato rubrika bude vycházet každé pondělí, dokud nebudou vypsány všechny staré články. Bude vycházet asi sama v pondělí, ale můžou se tu klidně objevit i jiné články.

Upozornění: Tento článek je tak moc neetický, že si ho nedovolujeme vydávat v češtině. Vydáváme ho tedy v maďarštině. Tento článek jsme do maďarštiny přeložili překladačem google a proto nemusí být zcela mluvnicky správně v maďarštině. Pokud jste odvážní a nevadí vám neetika, přeložte si ho zpět do češtiny též v překladači google na stránce (podrobný návod níže): http://google.cz/language_tools?hl=cs
Děkujeme za pochopení!
Megjegyzés: Ez a cikk nagyon etikátlan, hogy nem teszi lehetővé számára, hogy az angol. Jelentesse meg a magyar. Ez a cikk már lefordított magyar fordító google, és ezért nem lehet teljes mértékben felel meg a magyar nyelvtan. Előre bocsánatot kérek, hogy minden magyar látogatókat. Ha neetika, csak a cikk szövege alatt. Ha nem bánja, olvass tovább.
Thank you!
Podrobný návod: Nejprve si zkopírujte celý článek (ctrl + c). Potom najeďte na odkaz výše. Na této stránce najděte nadpis „Přeložit text“. Do okénka pod nadpisem zkopírujte článek (ctrl + v). Potom si v menším 1. okénku pod velkým okénkem s vámi zkopírovaným článkem nastavte jazyk „maďarsky“ a do 2. menšího okénka nastavte jazyk „česky“. Pak stačí dát „Přeložit“ a napravo od velkého okna se vám objeví český pravděpodobně neúplně gramaticky správný překlad.

Hroch
Ma fogok beszélni akár egy nő, ami přezdíváme víziló. Ez meglepő módon a nő a mi osztályban.
Amint azt hittem, hogy ez a téma? Hát ez a délután nekem megfordult nejmenovanný névtelen forrás, aki elmondta, hogy írjon gusztustalan, de igaz történet. Hát csak ültem és elkezdtem írni. És látod, az eredmény a munkám:
Hroch kurva egy teljes munkaidőben a Born. Munkáját úgy neki borzasztóan szórakoztató, és amikor végeznek reprezentatív .. öö ... a szakma még nem gusztustalan dolgokat is. A szárak nem fog írni részleteket, mert valószínűleg jóváhagyja a rendőrség, így a részleteket domyslete, vagy keressük a választ. Ugyanakkor ez a legnagyobb nechuťárny, hogy tudsz képzelni. Hát ez a víziló próbálta csomagolás a fiúk és később meghívja bordélyházat, ahol znásilní distastefully. Aztán vydloubne szemét, és hagyja, hogy lefagy a szövetekben. Büdös folyadékkal, mint az ammónia, amely szivárgás a szem, és egy italt reveling. Akkor utrhne áldozatai ... uh ... "természetesen", és azt Stick füléhez. Természetesen, amelyek mindkét kezét és lábát, és a levest főzni a fagyasztott szolgált az étkező a salátát. A végrehajtás ilyen "művelet" a sértett életben, úgy, hogy a szenvedés még nagyobb. Ha a szerencsétlen egyéni fosztható végtagok, víziló nezahrabe neki, de praktikus fekete zsákok, amelyek szintén importált, az iskolai menza. Co se z něho vyrábí si domyslete sami...Hroch se potom vyzvrací do své postele a lehne si do ní. Bőr és reggel megint a "kísértés".
Felhívjuk a figyelmét, akik megfelelnek víziló, függetlenül attól, hogy a rendőri jelentés a 2. A., hogy ez a gyilkos érdekel. Rendőrségi keresett neki egy hosszú idő, és kérik, hogy mindenki segít a keresésben. Köszi előre helpers és őszinte részvétét szeretné obětím.
Ezt én meg csak egy része a történetnek, a névtelen forrás azt mondta nekem. Ez az ember is kísértésbe víziló, de a végén a halálos hálózatok megszökött, és így tudjuk megmondani. Csak hogy viziló úgy néz ki mint egy normális přitloustlá piszkos szőke, kék szemek. Van egy csomó Freckles az arcát, és ez egy ribanc. Hiszünk abban, hogy segítünk Önnek, hogy elkerüljék az e találkozások teremtés igazán bántó, hogy a hnusnější, és ami még rosszabb, mint a szokások és LL azaz. Thank you for reading my cikk és a többi közös pillanatokat élvező potihcpd.
Holnap cikk írja Himbajs és nagyon tetszik. Viszlát!

J. Š. a spol. – konec?
Ave všem! Zdraví vás potihcpd.
J. Š. + A. K. a L. K. + T. Š. končí? Tyto ostře sledované páry, které mají již docela dosti starou historii pomalu začínají docházet k zapomnění...
Máme na každém z nich nasazeny 4 reportéry, kteří se samozřejmě nonstop střídají, ale v poslední době nesledovali nic nového. Že by si J. Š. a L. K. našli nové přítelkyně? Nebo, že by A. K. a T. Š.? Třeba nám vzniknou i nové páry...například L. K. a A. K. nebo J. Š. a T. Š...kdo ví?! Ovšem rozchody nejsou v poslední době neobvyklé...co se bude dít dál to nikdo neví! Hrozí nám vlna rozchodů? Už zas? Více vás budeme informovat co nejdřív!
Příště na viděnou se těší potihcpd!

Searched by potihcpd!

Arra Plachetová - 10. část

Larten se zaraženě a s otevřenou pusou díval na útočníka. Nemohl tomu uvěřit. Malý kluk, který před několika lety žádal Upíra o zasvěcení teď stojí před ním a bodá jeho přítele do zad. Ten malý Leopard, který přísahal, že ho zabije, teď stojí před ním se slabě nachovou tváří a s tím samým zlem v očích, které už měl před tak dlouhou dobou.
„To koukáš, co? Zase se setkáváme. Dyť jsem říkal, že se pomstím, ne? A víš co jsem říkal ještě? Že tě zabiji! A to taky udělám!!!“ zlomyslně se zasmál Steve. A sekl po něm krátkým mečem, který byl ještě od Vanezovy krve.
Larten uhnul a se vztekem ve tváři se díval na bezvládné tělo Vaneze, které se řítilo k zemi.
„Ty parchante mrňavej!!!“ zařval Larten a hodil po něm nůž. Leonard cuknul hlavou, jak by to žádný jiný člověk nedokázal. Upír si všiml, že bitva už se blížila ke konci. Pouze pár Vampýrů se bilo do posledního. Tihle poslední Vampýři stáli v kruhu kolem jámy a Upíři se k nim pomalu blížili. Kolem kruhu bylo ještě pár dalších bojovníků. Vyvíjelo se to pro ně dobře. Larten se rozhlížel, ale pak musel rychle uhnout před mečem Steva, který mu chtěl useknout hlavu.
Larten uhnul hlavou a zespoda udělal výpad. Nemohl se ale moc hýbat od rány ve stehně a v rameni, kterou mu udělal Vampýr, na kterého skočil Vanez.
Steve nestačil uhnout a koupil to do boku. Zařval a otočil se směrem ke kolečku.

*

Najednou zaječel:“GANNENE!!!“ otočil se jeden Vampýr s dlouhými tmavými vlasy a když uviděl, co se děje se Stevem, rozeběhl se směrem k němu a Lartenovi. Larten vrhl po Vampýrovi jeden nůž, ale netrefil se.
Vampýr jménem Gannen pořád běžel směrem k nim. Nezastavila ho ani hradba Upírů. Zuřivě kolem sebe sekal mečem a zabíjel všechny bez výjimky. Proběhl hradbou a hodil meč po Upírovi, který se za ním rozběhl. A bohužel se Upírovi meč zapíchl do hlavy. Tenhle okamžik využili Vampýři k útoku. Vandža ale zareagoval rychle a trefil šurikenem lano, kterým byly připevněné klece ve stropě a sestřelil je dolů. Pár Vampýrů se leklo a spadlo do jámy a některé Vampýry strhly klece a lana sebou do jámy. Stejně se však Vampýři bili do posledního. Mezitím ale doběhl Gannen ke Stevovi s Lartenovi. Larten se pokoušel v běhu Vampýra seknout a rozeběhl se také. Steve se mu ale postavil do cesty a Larten přes něj upadl dolů. Larten dopadl na hlavu a nemohl se hýbat, protože si zlomil pravou ruku a nohu.

*

Gannen, mezitím co nakládal Steva na záda, se divným pohledem podíval směrem k Vandžovi a v očích mu vyhrkly slzy. Rozeběhl se ke dveřím a cestou se k nim připojil Vampýr Glalda. Lartena si nikdo nevšiml. Pouze jeden Vampýr, který se schovával se teď rozeběhl k Lartenovi, který se nemohl hýbat. Vytáhl si malou kudlu a chtěl s ní Lartena propíchnout skrz naskrz!!!
V tu chvíli mu ale do ruky vlétl šuriken a zachránce Vandža znovu přiběhl na scénu.
Vampýr ale ještě stačil kopnout do Lartena, těsně předtím než mu vlétl šuriken i do krku.
Larten vyjekl bolestí a kutálel se směrem k jámě. Ječel bolestí a doufal, že si ho někdo všimne. Tak se ale nestalo. Dokutálel se až k okraji jámy a vůbec nezpomaloval. Poslední co viděl, byly vražedné kůly s napíchanými Vampýry a s jejich krví. Larten si ještě vzpomněl na Parise, Vandžu a na ostatní a co se jim asi stalo. Pak se rozloučil se životem.

To be continued!
All rights reserved! ©2009 by Cusatalon spol.

By Slečna Mannová!

Searched by potihcpd - 28. 9. 2020!


Steve Leonard – 4. část

Steve s Gannenem viseli na římse okna a dívali se do pokoje, kde zrovna stála policistka s jedním policistou a vyslýchali plačící ženu. V tu chvíli ve Stevovi hrklo. Konečně si uvědomil, že za její vraždu může vlastně on! A to ještě ta žena, kterou zabil dokonce on sám! Ta holka měla život před sebou! A on jí ho takhle hrubě vzal!
Steva ze zamyšlení přerušilo až klapnutí dveří. To odešla ta paní, co tam brečela. Chudák. Tohle jí neměl způsobit. Nejdřív byl šťastný, že lidi kvůli němu budou trpět, ale teď litoval toho, že se nechal zasvětit. Proč to vlastně dělal?
„Kdo myslíte, že to udělal?“ bylo slyšet z pokoje.
„Netuším, ale možná to byl ten samý, co minule. Možná se vrátil, aby dokončil to, co začal,“ pokrčila rameny vyšetřovatelka.
„A nemyslíte si náhodou, no...“ zdráhavě se ptal policista.
„Co? Co bych si měla myslet?“ štěkla.
„No... že by to byli doopravdy... no... Upíři?“ a při téhle větě se přikrčil, jako kdyby dítě ukazovalo špatnou známku.
„Cože? Snad nevěříte těm žvástům?! Žádní Upíři neexistují! Kolikrát vám to mám říkat?!“ zařvala Burgessová.
„Ano, ano, ano. Jen mě to tak napadlo,“ rychle se omlouval policista, který by jakoby zalezl do země.
„No, tak. A už o tom nechci slyšet. Teď půjdeme. Musíme ještě vyslechnout podezřelé. A ještě jejího taťku. A ještě jsem potřebovala...“ pokračování věty se ztratilo na schodech, po kterých oba sešli dolů.

*

Steve svěsil hlavu a zpytoval svědomí. Oni dokonce pojali podezření. Co když přijdou na to, že to udělal on? Co když ho zavřou? Nebo dokonce zabijí? Ale ti lidé si to zaslouží. Ta holka byla určitě zlá svině a zasloužila si to! Určitě byla něco jako Darren a při pomyšlení na Darrena mu do očí vhrkly slzy. Ale co když nebyla tak zlá. Co když to byla milá holka co ostatním pomáhala? Co když si to vůbec nezasloužila? Co když...
„Steve, jdeme. Myslím, že jsme viděli už dost,“ řekl Gannen a začal lézt dolů ze zdi. Steve se vydal za ním do noci a do své jeskyně poblíž města.

*

Steva probudily zvláštní zvuky. Vypadalo to, jako kdyby někdo chodil před jeskyní. Steve otevřel oči, jestli něco neuvidí. Nikde nic. Steve si nejdřív neuvědomoval, co se děje. Pak si ale vzpomněl na policisty a na vyšetřování. Že by to byli oni? Co teď? Steve se podíval k místu, kde by měl ležet Gannen. Ten tam ale neležel. Bylo tam prázdno. Sakra. Mám se schovat nebo jít a zjistit, co se děje?
Nad odpovědí nemusel dlouho přemýšlet. Gannen ho ještě neučil skoro nic z boje. Věděl jenom, jak udělat výpad. Chtěl ale okusit, co je to boj. Co to je nepřítel. Nikdy ještě pravý boj nezažil.Ale když před jeskyní bude stát 10 policistů s neprůstřelnými vestami a se zbraněmi, bude mu jeho meč a jeho umění na velký ho*no. Steve se pomalu schoval ke zdi a začal se plazit podél stěny. Vykoukl ven. Nikde nic. Venku byla tma jako v ranci. Gannen šel určitě na lov. Ale proč ho nevzal sebou. Nebo že by ho zajal původce těch kroků. Nebo že by ho rovnou zabil?
Najednou vedle Steva zašustilo křoví a vyskočila z něj mohutná postava rovnou na Steva.
Ten to nečekal a postava ho zalehla svou vahou. Steve nemohl dýchat, protože mu útočník zalehl koleny hrudník. Steve ječel co mohl, mlátil sebou a kopal. Nebylo mu to ale nic platné.
Najednou Steve poznal, že je to UPÍR!!! Bylo to poznat na tom, jak rychle vylétl ze křoví a ještě na jeho síle.

*

Upír mu přitiskl hrot nože na krk. Měl hnědé huňaté rozcuchané vlasy a na obličeji mnoho jizev. A taky strašně hlasitě dýchal.
„Vanezi!“ zavolala postava.
„Co je?“ vylezl ze křoví další Upír. Měl zrzavé stejně huňaté a neupravené vlasy. A chybělo mu jedno oko. V ruce držel ohromnou sekeru.
„Mám ho, je tady. Ten druhý tam není,“ řekl druhý Upír, který ležel na Stevovi.
„Zkusím ho najít,“ řekl Upír, kterému říkali Vanez a zvedal se ze země.
„Ne. Nejdřív se vypořádáme s tímhle. Mika říkal že...“ začal druhý Upír, ale větu nedokončil, protože se najednou z lesa vyhrnulo asi 5 policistů s obušky a pistolemi.
„UTÍKEJ!!!“ zařval Vanez a zvedl se a začal utíkat. Druhý upír ho napodobil. Policisté začali střílet po obou, kteří se ohromnou rychlostí blížili k lesu. Když už zaběhli za strom, jeden policista jenom jako poslední pokus vystřelil, jen tak na letmo. Ale tenhle pokus byl nejlepší výstřel, který vyšel z pistolí těch pěti policistů. Sejmul totiž Vaneze do ramene a ten se svalil na zem.
„Vykašli se na mě a utíkej!“ řval ležící Vanez, když se k němu druhý Upír sehnul.
„Ne, pojď, odnesu tě,“ začal si Vaneze soukat na záda. V tu chvíli se policisté rozeběhli k nim.
„Dělej a vykašli se na mě!!!“ zařval Vanez a dal druhému Upírovi pěstí. Ten se rozeběhl pryč a v běhu se otočil k Vanezovi.
„Vrátím se pro tebe! Najdu tě a zachráním!“ ještě zařval a pak zmizel. Tři policisti zabalili Steva do deky a odvedli ho k sobě do auta. Pak přišli k ležícímu Upírovi, který sténal na zemi a držel se za ránu.
„Vezměte toho vraha a odveďte ho,“ řekl jeden policista. Policisté zvedli Upíra ze země. Když ho odváděli k autu, zastavil si ho jeden policista, který si teď sundal kuklu. Pod kuklou byla Alice Burgessová.
„Počkej, ty parchante! Už nikdy nikoho nezabiješ! U nás tě čeká křeslo!“ zašeptala mu vražedně do ucha. Steve to všechno zaujatě pozoroval z okýnka auta.
„Už se neboj. Nic ti nehrozí. Jsi v bezpečí,“ položil ruku na rameno Stevovi policista, který seděl vedle něj. Steve v něm poznal policistu, který byl v pokoji té mrtvé dívky. Takže to nakonec dopadlo dobře. Ale jak se o něm ti Upíři dozvěděli? A co se stalo s Gannenem?

To be continued!
All rights reserved! ©2009 by TV-Nora spol.

By Mrs Mann - 22. 9. 2020!


Fakta - Bulvár 40

Arra Plachetová - 9. část
„Všichni víte, co máte dělat?“
„Asi jo,“ přikývl Darren.
„Vím,“ přitakala Arra.
„Jasně,“ taky přikývl Vandža.
Harkat jen naznačil hlavou, že je připraven.
Všem v síni se strachy třásla kolena. Až na Vandžu, který si leštil šurikeny a Lartena, který jako vždy neopustil od svého zachmuřeného výrazu. Právě se domluvili na bitevním plánu, který vymyslel Larten spolu s Vandžou. Právě stáli v síni Perty Vin-Grahla, neboli tzv. sprchách, aby je neslyšeli Vampýři přes hluk vodopádů, i když byli až v popravčí síni, která byla na druhém konci hory. Ale, jeden nikdy neví, jak říkal Larten.
„Dobře. Tak, pojďme na to,“ řekl Larten a na všechny v Síni přikývl.

*

Arra stále před dveřmi do síně spolu s Harkatem a Darrenem. Rozdělili se na přibližně stejně silné skupinky. Arra měla za pasem kudlu, co našla u mrtvého Vampýra a v ruce krátký meč. Darren byl vyzbrojen zrovna tak. Harkat měl svou obvyklou sekeru, Larten dva nože a Vandža překvapivě šurikeny a jeho smrtící pěsti.
Spolu s Lartenem stál Vandža v nějaké chodbě za popravčí síní. Našel ji Kurda při svých toulkách. Je v ní malá prasklina, asi taková, jako je ve „sprchách“ na odtok vody. Vejde se do ní akorát jeden člověk, aby jí mohl prolézt. Ale ten člověk může být maximálně Darrenovy velikosti. Larten a Vandža ji musí stihnout prorazit nebo roztáhnout během deseti sekund. Nejdřív poslouží Lartenovi, aby mohl vrhnout své nože a Vandžovi na šurikeny.
„Myslím, že už je čas na bitku,“ řekl Darren po tom, co si v duchu odpočítal deset minut.
„Ok. tak jdeme?“ zeptal se Harkat.
„Jdeme,“ přikývli všichni najednou.
Darren otevřel dveře a všichni najednou s jekotem vtrhli dovnitř. Spatřili asi třicet vampýrů, kteří stáli kolem jámy. Všichni najednou se otočili směrem ke dveřím, protože je upoutal jekot této trojice. V tu chvíli se tři Vampýři svalili do jámy, protože se jim do zad zabodly šurikeny. Upíři nahoře v klecích nevěřícně zírali na bitvu pod sebou a snažili se nějak dostat z klece, aniž by spadli dolů na kůly.
10 Vampýrů, kteří byli nejblíže, se vrhlo na trojici. Doběhlo jich ale pouze šest, protože těm čtyřem se zase zapíchly šurikeny do krku.
Arra vytáhla meč, stejně jako Darren. Harkat vběhl do houfu a začal kolem sebe zuřivě mlátit sekerou. Darren mu běžel pomoct a Arra běžela směrem k jámě. Cestou se jí připletl do cesty jeden Vampýr. V běhu ho sekla do ruky a usekla mu ji. Vampýr se chytil za ruku, upustil meč a spadl na zem. Viděla, jak se najednou zdí probořili Vandža s Lartenem. Vandža hodil po nejbližším Vampýrovi šuriken a Larten po dalším Vampýrovi nůž. Oba padli k zemi mrtví.

*

Najednou se ozval křupot a otevřely se dveře klecí, které visely ve vzduchu.
Upíři se dostali na svobodu. Postupně začali skákat dolů, aby pomohli pěti postavám dole.
Larten běžel směrem k Aře, ale cestu mu zahradil Vampýr.
„Nikam nepůjdeš!“ zařval Vampýr a sekl Lartena do ruky. Larten nestihl uhnout a Vampýr ho sekl do levého ramene. Naštěstí meč držel v té pravé.
„To je všechno co umíš?“ zasmál se Larten a snažil se bodnout Vampýra do hrudníku. Vampýr výpad vykryl mečem. Chvilku po sobě dělali výpady, ale pak Larten zariskoval a chtěl udělat otočku a švihnout Vampýra do hlavy. Ale v tu chvíli, když se začal otáčet ho Vampýr bodl do stehna. Lartenovi vypadl meč z ruky a padl k zemi. Kolem něj zuřila bitva. Nikdo si nevšiml, že leží na zemi. Arra zrovna dala rukojetí meče jednomu Vampýrovi do spánku, Darren zápolil s dalším polovampýrem, Vandža pomáhal šurikeny odstranit zámek z klecí a Harkat zápolil s dvakrát větším Vampýrem. Nikdo neviděl ležícího Upíra.

*

Vampýr se napřahoval s mečem v ruce, když vtom mu najednou ze shora na hlavu spadlo něco těžkého a nahoře zrzavého.
„Vanezi!!! Ty žiješ?“ hulákal Larten a se vším úsilím se zvedl ze země.
„Proč bych nežil? Byl jsem nahoře v kleci, když jsem tě viděl ležícího na zemi. Zrovna v tu chvíli Vandža otevřel zámek. Tak sem namířil a-„ tuhle větu už Vanez nikdy nedokončil...
„A pak si skočil smrti rovnou do náruče!!!“ ozval se ledový smích.
Vanezovi vyjela z břicha kudla. Vanez měl nevěřícný výraz a díval se na kudlu v břiše, jako by se dítě dívalo na novou hračku. Z pusy mu tekla krev a kapala na zem. Larten se na to díval a nemohl tomu uvěřit. Rozeřval se na celé kolo a vrhl se po Vampýrovi. Najednou se zastavil a nevěřícně se díval na útočníka. Stál tam malý polovampýr, jménem Steve Leonard.

To be continued!
All rights reserved! ©2009 by Cusatalon spol.

By Slečna Mannová!

V provozu nové Muharovy stránky
Takže jen stručně: Už se nám sem nevešly všechny Muharovy příběhy, tak jsme založili zcela nové stránky http://muhara.freepage.cz , kde jsou všechny starší příběhy, anketa, naprosto svobodná diskuze a časem tam přibyde i mnoho dalšího. Navštivte je někdy. Neprohloupíte!

Děkuji za pochopení!

By potihcpd!

Tlach 12
Po dlouhé době je tu další tlach ode mě!
Jistě jste si všimli, že světem hýbou komiksy, a kreslené postavičky v seriálech. Proč? Co je důvodem světového šílenství po takovýchto šílenostech?
Gotta catch‘em all! – Chyť je všechny! Toto je známé heslo nejslavnějšího kresleného seriálu a to jsou Pokémoni! U nás největší fenomén v počátcích 21. století, ve světě stále přetrvává! V období své největší slávy měl desetitisíce příznivců! Mohli jste se koukat na skoro každodenní seriály v televizi, byly natočeny spousty filmů (jen tak pro zajímavost, tento týden je v USA a Japonsku – do jiných jazyků zatím nepřeloženo – nejčastěji navštěvovaný film právě Pokémon 11!), byly hry jak počítačové tak na Nintendo výrobky, které mimochodem byly hlavním sponzorem pokémonů, sbíraly se kartičky, vycházel poké magazín (ten stále vychází). Dříve byl opravdu skvělý, nyní má už 7 sérií pokémonů (1 série zhruba 100 pokémonů) a jejich kvalita upadá, ale stále se drží. Dále jsou tu trapné parodie pokémonů a to digimoni. Ti jsou digitální a světem taky chvíli hýbali, ale už přestali. Přeskočme slabé a skočme rovnou na druhou nejsilnější: Beyblady! Kovové, plastové kotouče proti sobě v ohromné rychlosti bojují! Svádějí zápasy! Duchové umírají, velké emoce…když byli beybladi IN, tak kdo neměl beyblada, byl out. Ano i takovéto dětinské blbosti byly IN. Tím jsem asi vyčerpal důležité fenomény. Ano, tohle hýbalo světem, něco z toho ještě hýbe. Ale co bylo nejlepší nejsilnější nejvýdělečnější a proč? Kdo stál za tím vším, kdy a nahoru?
Odpověď zní: ŽELÉŽÁBY!!!
Úžasné hračky, úžasně postavičky, úžasné nápady. Těžko vysvětlit pokud to neznáte, ale jestli vás to nezasáhlo, tak je to divné. Ale až vás to zasáhne, nevyhnete se tomu. Želéžabí filmy, karty, stránky, diskuze a samozřejmě želéžáby samy. Ve všech barvách! Jedna velikost jeden tvar, úžasné schopnosti. Nemohu dál více vysvětlit. Alespoň vám ukážu průběh z jednoho nedávno probíhajícího turnaje. Hráli 3 hráči…
„Moje želéžába se mění na salamandra s laserem!“
„Cha, mé protižabí elektrické silové pole neprostřelí!“
„Jste tak zaměstnáni bojem, že jste zapomněli, že moje želéžába se chystá…“
„Chystá se co?“
„Pochytat vás oba dva mou nerozbitnou titanovou sítí!“
…a teď něco z želéžabího seriálu…
„Chyť si mě ty ropucho!“
„Navěky před mým čističovým ředidlem utíkat nemůžeš!“
„Raději si musím dávat pořádný pozor, když je monstrropucha na válečné stezce!“
…a ještě někde jinde a to u oddaných fanoušků želéžab, kteří právě odešli od svého seriálu…
„Pojďme si zahrát želéžabí hru na počítači!“
„A chatovat na želéžabích stránkách!“
Dostalo vás to? Musíte si jít okamžitě koupit želéžábu? Tak jděte, ale ještě si vyslechněte pravidla:
Jediným a hlavním pravidlem je fantazie. Každý sám si dělá pravidla želéžab; mohou se změnit na cokoli a mít jakoukoli zbraň!
Povídal bych si tu s vámi dál, ale musím jít NA TURNAJ ŽELÉŽAB A PAK CHATOVAT NA ŽELÉŽABÍ FÓRA A SLEDOVAT ŽELÉŽABÍ SERIÁLY A…

Tlach 12 – by potihcpd!

Searched by potihcpd - 21. 9. 2020!


Steve Leonard – 3. část

„Mohla byste mi prosím říct, v kolik hodin jste jí našla?“ ptala se vrchní vyšetřovatelka Alice Burgessová plačící paní, která seděla před ní na posteli v pokoji své dcery a plakala.
„Já už si nepamatuji... myslím, že jsem ji volala na večeři, ale pořád nepřicházela, což pro ni bylo neobvyklé. Tak jsem se šla podívat do jejího pokoje, podívala se na postel a...“ větu už nedokončila, protože se znovu rozplakala.
„Promiňte, asi to pro vás je těžké popsat, ale neviděla jste něco podezřelého v pokoji, nebo nevíte, kdo by to mohl udělat?“ ptal se jeden policista, který stál vedle vyšetřovatelky.
„Ne. Ničeho jsem si nevšimla. Omlouvám se, ale můžu už jít?“ ptala se vzlykající paní Rulíková.
„Jistě, běžte. Nashledanou a ... upřímnou soustrast,“ řekla Burgessová.
Právě stáli v malém pokoji malé dívky, u které se stalo znovu to samé, jako se ve městě dělo už dříve. Tehdy tam řádil nějaký šílenec, který sál lidem krev z těla. To samé se teď stalo dívce. Bylo jí asi 15. Podle vyšetřování, se to stalo přibližně v 5 hodin odpoledne. A ještě bylo podezřelé, že pod oknem ve zdi byly malé škrábance, asi jako když kočka ryje do gauče. Ale jak se tam mohl dostat oknem? Tenhle případ asi zůstane nevyřešen. Vrah je už určitě někde několik set kilometrů pryč od města. Ten už se neukáže.

Kdyby tehdy jen věděla, jak hluboce se mýlí.

To be continued!
All rights reserved! ©2009 by TV-Nora spol.

By Mrs Mann - 15. 9. 2020!


Fakta - Bulvár 39

6. směs článků z blogu
M. M. a pondělí
Zdravím u článku s Himbajsem!
V následujících něco málo větách se vám pokusím odhalit něco málo z tajemství všedního života bordello bosse na plný úvazek. Tady vám ukážu výsledek z jednodenního sledování normálního pondělka.
Ráno se M. M. probudil v půl sedmé, oblékl se, nasnídal se a zabalil si aktovku - nic zajímavého. Vyrazil do školy metrem, když tu náhle na eskalátoru naproti jedou 4 dívky, všechny M. M. důvěrně znal. Jeho kotel vždy a všude! M. M. si zakryl obličej když tu kotel začal skandovat... potom jel metrem do školy. Když procházel po Míráku vestibulem metra, začal mu docházet brom v žilách. Rozeběhl se do školy, vyběhl do 4. patra a přímo do kabinetu chemie. Po posílení (nebo spíš tak akorát oslabení) se bromem sešel do třídy a sedl si na své místo. Co dělá ve škole asi spousta z vás ví, takže to nebudu vypisovat. Jakmile vystoupil na Černém Mostě a rozloučil se s kamarády, hned zase nastoupil na metro v opačném směru a vyjel zpátky, potají na Náměstí Míru. Nejdříve šel na inspekci do svého ústavu. Nic zvláštního - jenom REPÍKÍ. Potom odešel do Myšpulína a poslední dobou vzrůstajícího bordelu 510. Pak odjel metrem domů, vybalil staré obaly od bebe sušenek a chlebů se šunkou a vzal si nové plné.
Potom už bylo úterý...

M. M. kontra klášter
Vítejte u dalšího článku tentokrát s Himbajsem...
Po dlouhé době jsem se rozhodl opět zavítat do rubriky M. M. a jeho ženy. Jak je zase asi patrné přímo z názvu článku, M. M. se rozhodl bojovat proti klášterům. Proč to dělá? Z jednoho prazvláštního důvodu. Mladé dívky se místo zajímavého života na jeho akademii rozhodly jít do kláštera a být až nadosmrti pannou. Takovéhle jednání samozřejmě bordello boss nemůže schvalovat a proto udělal reklamní kampaň na téma „Nechoďte do kláštera, pojďte do bordelu!“. Kampaň ale byla neúspěšná a M. M. přešel od intrik k činům. Protože jeho síť nevěstinců poslední dobou uvadá, neměl ani na najmutí si „Karlovy agentury“ a tak si půjčil starý kvér od bordelguarda a vydal se na krvavou cestu...
Jeho prvním cílem byla abatyše žijící v klášteře „Misionářek lásky“ (řád založený Matkou Terezou). Jednou když byla na obchůzce kolem kláštera se schoval za strom a začal nabíjet revolver. Měl 9 nábojů. 6 z nich dal do bubínku a plíživým krokem se vydal kupředu. Abatyše sestra Jaryn měla ruce za zády a procházela se po cestičce. Okolo nebylo kde se schovat a tak musel M. M. namísto překvapivé střely zezadu zkusit štěstí a „odsniperovat“ ji z dálky. Protočil zbraň dvojitou horní rotací a zamířil. Snažil se mířit na hlavu, ale to byl nemožný cíl tak zaměřil na tělo. PRÁSK! Abatyše se svezla na zem a neabatyšsky zaklela. Bylo to spíš ale šeptem a většina okolních jeptišek byla hluchá, takže nic neslyšela. M. M. si schoval kvér, doběhl k nejbližší zdi a přelezl ji.
Jeho další cíl už nebyla taková brnkačka - islámská řádová sestra vedoucí militantní dámský odboj proti kapitalismu jménem Halefar Al-Bornod. M. M. ji zastihl na Náměstí Míru na lavičce jak se chystá k šarvátce s jedním ze členů L. A. V. I. Č. K. A. Měla u pasu pistoli devítku a v ruce železnou tyč. Byla dost zabraná do svého cíle - podivného chlápka sedícího na lavičce a okukujícího hezké nohy okolo. Pomalu se k němu plížila a M. M. dělal to samé, ale cílem nebyl onen bezúhonný člen L. A. V. I. Č. K. A., ale jeptiška sama. Už byl asi 4 metry za ní. Pomalým táhlým pohybem tasil revolver a ledabyle zamířil s koltem lehce zdvihlým nahoru. Když tu zpoza kostela sv. Ludmily vykouklo slunce a hodilo stín M. M. dopředu. Jeptiška se než se kdokoliv vzpamatoval otočila a udeřila našeho zabijáka. Rána dopadla na ruku s revolverem který odlétl kamsi za ně. M. M. pohotově tasil svůj oblíbený nůž z kapsy. Byly asi 4 hodiny ráno a začínalo svítat. Ten člen onoho pochybného sdružení začal utíkat pryč. M. M. poodstoupil a svůj nůž zdvihl k obraně/útoku. Halefar protočila tyčí kolem pravého ramena a v obranné pozici vyrazila do středu vylidněného náměstí za M. M. Protivníci obcházeli okolo sebe a nespouštěli pohled jeden z druhého. První zaútočila třicetiletá Halefar. Zaútočila zprava směrem na hlavu docela rychlým úderem. M. M. to včas postřehl a přikrčil se. Halefar promáchla vzduch, ale než M. M. stihl vystartovat a zaútočit na nohy, ještě obrátila své postavení v útok a mrskla brutálním způsobem M. M. přes rameno ze shora. Ten se bleskově vzpřímil a prázdnou rukou chmátl po kovové tyči v Halefařině ruce. Začali se o ni tahat jako dvě děti. M. M. při tom upustil svůj nůž na zem a tahal oběma rukama, Halefar táhla jen jednou rukou a tak M. M. získal výhodu. Tu ale Halefar chmátla k pasu a vytáhla pistoli. M. M. ve zděšení upustil i tyč a právě včas odskočil do strany. Za ním se ozvalo štěknutí a prázdná nábojnice spadla na zem. Halefar prudkým pohybem zamířila na M. M. a ten už to viděl bledě. Byl zcela odzbrojen a proti němu stálo vražedné stvoření s nejlepším odhodláním zabíjet. V tom si M. M. instinktivně vzpomněl, kam odlétl jeho revolver. Zkusil štěstí a skočil naslepo dozadu. Vlasy mu pročísla další olověná včelka, ale cíl minula. M. M. chmátl dozadu a opravdu nahmátl revolver. Prásk! Halefar spadla na kolena se zkrvavenou hrudí. M. M. k ní přišel a sebral jí pistoli. Její tělo hodil do křoví a tyč dal do koše. Byla nadobro mrtvá.
U posledního cíle kdyby M. M. býval věděl, do čeho jde, asi by si to trochu rozmyslel. Jeho posledním cílem totiž byla nejnebezpečnější z řádových sester - již někde dávno ve staré rubrice zveřejňovaná - Špaček. M. M. si pro čas krveprolití vybral zase noc. Když nadešla hodina duchů, nenápadně jako stín noci se dostal až do jejího kláštera. S kapucou na hlavě, pistolí a revolverem a se svým oblíbeným nožem se vydal až k její komnatě. Plížil se dlouhými chodbami, nakukoval za každý roh a našlapoval potichu. Tu se dostal k její komnatě. Na dveřích byl asi krví napsaný nápis „VYPADNI!“. M. M. neuposlechl a potichu otevřel. Špaček seděla v křesle a brousila si nehty mačetou. Bleskově odjistil pojistku na pistoli a zamířil. Špaček to zpozorovala právě včas, aby skočila do strany. Ukryla se za prázdnou šatní skříní a tasila svůj samopal M4 A1. M. M. dvakrát střelil naprázdno a pak se přikrčil za židlí a vytáhl nůž. V levé ruce neustále svíral nabitý kvér. Ratata!! Do křesla se začaly dělat díry a M. M. instinktivně skočil za gauč. Špaček si stoupla na stůl a vytáhla zpod pláště katanu. „Em - štýru“ zahodila a po vzoru z Matrixu udělala gesto typu „Pojď sem“. M. M. si řekl: „Cha, teď na ni vyzraji!“ Nenápadně si kvér schoval za záda a s nožem v ruce si stoupl doprostřed místnosti. Špaček měla taky jednu ruku za zády... M. M. si prudkým pohybem vytáhl revolver a než stiskl spoušť, Špaček vytáhla ruku zpoza zad a nůž, který v ní svírala mrskla po M. M. Nůž by se býval zarazil M. M. do srdce, ale protože si zrovna tasil zbraň, nůž se srazil s revolverem a ten zapadl za gauč. Už neměl žádná esa v rukávu - Špaček taky ne. V hlavě se našemu zabijákovy začínal ozývat pesimismus. Proti němu stojí krvelačná bestie - v ruce katana a v očích běs. Dokonce se ani nesnažila o úsměv. M. M. si ale řekl, že zkusí naposledy štěstí. Nůž lehce nadhodil a chňapl ve vzduchu za špičku. Mrštil s ním přímo před sebe. Špaček spadla ze stolu na záda na zem s nožem zaraženým hluboko mezi oči. Tu se ale stalo něco nepředpokládaného. Nůž chytila za rukojeť a vytáhla si ho. Mezi očima jí bylo vidět až do mozku - strašný pohled. Ale ona pořád dýchala (dýchala vůbec?!)! Přinejmenším zde pořád s krvelačným výrazem stála. M. M. právě ztratil veškerou trpělivost. Rozrazil dveře ven, do kterých se zabodl další nůž když je zabuchoval. V hlavě se mu honila jen jedna myšlenka: Rychle pryč!!! Opravdu se mu podařilo utéct z tohoto militantního kláštera bez zranění, ale příště si bude muset dávat pozor! Ale akce byla úspěšná. Necelý týden na to zhruba 40% mladých jeptišek opustilo kláštery a přidalo se do bordelů, takže by se to dalo považovat za happyend. Každopádně to je všechno z tohoto tématu a pokud seženeme nějaké další informace, dáme vědět.

Powered by Himbajs!

Searched by potihcpd - 14. 9. 2020!


Steve Leonard – 2. část

Vampýři se začali radit co se Stevem udělají. Steve mezitím přemýšlel o tom, co na to řekne Darren, že je vampýr, až se s ním někdy setká... jestli se setká. Po chvíli se vampýři rozhodli a Gannen promluvil: „Domluvili jsme se, že z tebe udělám polovampýra příští noc, až se podíváš, co to obnáší být vampýrem.“ Steve přikývl. Mohl se snad rozhodnout?!
Okolo půlnoci se Gannen se Stevem vydali k blízkému městu. Gannen řekl, ať mu Steve vleze na záda. Poté se rozběhl a po chvíli začal míhat, takže oba zmizeli v dáli.

*

Po dvou „odmíhaných“ kilometrech za 5 minut dorazili do centra. Gannen si vybral ulici a tou se Stevem za sebou zamířil k jednomu domu. Ukázal na otevřené okno ve druhém patře. Steve přikývl a Gannen vylezl rychle nahoru. Po značném úsilí se za ním dostal i Steve. Prolezl oknem dovnitř a zůstal stát. Gannen se skláněl nad nějakou dívkou. Dívka měla na stěně plakáty svých oblíbených skupin. Na jednom bylo napsáno: „Věnuji své milované Debbie k...“ dál už nedočetl. Gannen rychle udělal Debbie na krku malou ranku a začal jí pít krev!
Za 5 minut byl hotov. Debbie již nedýchala a byla neskutečně bledá. Vampýr zato znachověl a vypadal spokojeně. Gannen pravil: „Má dobrou krev. Nechceš taky ochutnat Steve?“ Steve naznačil něco jako, že by to zkusil a sklonil se nad Debbie. Začal sát. Za pár vteřin slezl. Měl ve výrazu, že mu krev moc nejede, ale nedal to moc znát a nepromluvil. Poté se odebrali pryč, ale Gannen si celou cestu mumlal něco jako: „Co jsem to jen v té krvi cítil...chutnalo to jako...jako upír!“

*

Vrátili se zpět za město.
„Myslím, že jsi již připraven na zasvěcení,“ řekl Gannen. Vyzval Steva, aby dal ruce před sebe a aby ukázal dlaně. Poté mu udělal na bříšku každého prstu malou ranku a přiložil k nim své prsty. Steve chvíli necítil nic, ale pak do něj začala proudit vampýří krev a síla a on jen tak, tak, že nespadl na zem. I Gannen měl potíže s lidskou krví. Za pár minut dali ruce od sebe a Gannen šel spát, protože se již rozednívalo. Steve šel po chvíli za ním a přemýšlel o tom všem co se mu stalo v poslední době.

*

Steve se probudil celý rozlámaný a unavený, ale potom, co se protáhl, v sobě ucítil novou sílu. Rozhodl se, že ji vyzkouší. Vyšel ven. Oslnila ho odpolední zář zapadajícího slunce. Bál se, že když vyleze ven, tak zemře. Potom se ale odhodlal a vylezl ven. Nestalo se nic. Začal běhat kolem stromu. Po 150. kolečku usoudil, že tu nemá cenu běhat, protože se vůbec neunavuje a šel zpět do jeskyně. Stále mu vrtalo hlavou proč na slunci nezemřel. Jako kdyby mu četl myšlenky se ozval Gannenův rozespalý hlas: „Nemůžeš zemřít dokud jsi jen polovampýr nebo poloupír. Slunce škodí jen plnohodnotným upírům a vampýrům a to až po pár hodinách!“ Poté pravil: „Dnes půjdeme znovu do města. Zkusíš si vysát prvního člověka.“ K večeru se vydali k nic netušícímu městu, kde lidé nevěděli, že vražda Debbie nebyla poslední...
Vlezli do jiného domu, dnes již mnohem snáz, kde ležela mladá žena. Gannen ukázal směrem k ní a Steve se k ní vydal. Nejprve udělal malou ranku, podle vzoru Gannena a pak už následovalo ticho rušené jen jako když vampýr vysává z někoho krev...

To be continued!
All rights reserved! ©2009 by TV-Nora spol.

By potihcpd - 8. 9. 2020!


Fakta - Bulvár 38

Chronologie událostí v RTA
Seznam nejdůležitějších událostí během republiky:

28. 11. 2008 / 1. 1. 1 - Vznik RTA, první volby do vlády, ustanovení ministerstev a vládního systému.

1. 12. 2008 / 4. 1. 1 - Začátek jednání o ústavě, schválení prvních dvou článků.

2. 12. 2008 / 5. 1. 1 - Zavedení hlasovacího práva pro holky, úprava pravomocí prvního konsula, který má na starosti zahraničí, schválení státní vlajky.

3. 12. 2008 / 6. 1. 1 - Schválení státního znaku a národní hymny, slavnostní vyvěšení vlajky.

4. 12. 2008 / 7. 1. 1 - Vyvěšení státního znaku a hymny, schválení terciánského kalendářního systému a letopočtu.

11. 12. 2008 / 14. 1. 1 - Oznámení odchodu třídní profesorky J. B. na mateřskou dovolenou.

12. 12. 2008 / 15. 1. 1 - Zahájení jednání s Primou A o spojenectví, schválení zdanění otroků, daně z bordelu, jednání o organizaci vánoční besídky.

18. 12. 2008 / 21. 1. 1 - Zavedení profesionální armády RTA.

5. 1. 2009 / 9. 2. 1 - Druhé volby do vlády, podpis spojenectví s Primou A (původně plánován na 19. 12. 2008 / 22. 1. 1)

6. 1. 2009 / 10. 2. 1 - Sestavení osnovy budoucí alianční smlouvy s primami.

7. 1. 2009 / 11. 2. 1 - Předložení osnovy Primě B, následné přijetí Primou B, sčítání armády, zrušení ministerstva vědy a techniky a vznik ministerstva zpěvu.

8. 1. 2009 / 12. 2. 1 - Předložení osnovy Primě A, následné přijetí Primou A, projednávání návrhu alianční smlouvy uvnitř RTA, začátek vládní krize způsobené anarchisty.

9. 1. 2009 / 13. 2. 1 - Schválení terciánštiny jako druhého úředního jazyka v RTA vedle češtiny.

13. 1. 2009 / 17. 2. 1 - Odvolání ministra obchodu, schválení zákona, který povoluje senátorům zastávat ministerskou funkci, volba nového ministra obchodu.

15. 1. 2009 / 19. 2. 1 - Neúplný podpis alianční smlouvy s Primou A a Primou B, anarchistické i zahraniční demonstrace proti podpisu smlouvy.

16. 1. 2009 / 20. 2. 1 - Úspěšné policejní operace proti připravovanému povstání anarchistů, což ukončilo anarchistickou krizi.

19. 1. 2009 / 23. 2. 1 - Finální podpis alianční smlouvy mezi Primou A, Primou B a RTA.

20. 1. 2009 / 24. 2. 1 - Začátek jednání o názvech dnů v dekádě, založení ministerstva pro názvy dnů v dekádě.

22. 1. 2009 / 26. 2. 1 - Gladiátorské hry, schválení referenda o prodloužení volebního období.

27. 1. 2009 / 1. 3. 1 - Neúplné třetí volby do vlády, schválení prodloužení volebního období referendem.

28. 1. 2009 / 2. 3. 1 - Dokončení třetích voleb do vlády, zrušení ministerstva pro názvy dnů v dekádě.

10. 2. 2009 / 15. 3. 1 - Anexe učebny 109 terciány z A, následná anexe 104 sekundány z A.

11. 2. 2009 / 16. 3. 1 - Schválení vyhlášení války Sekundě B referendem.

12. 2. 2009 / 17. 3. 1 - Objasnění podvodu z 11. 2. 2009 / 16. 3. 1, uznání neplatnosti referenda, schválení návrhu stažení anexi Sekundě B vládou RTA, zamítnutí stažení anexe 104 Sekundou B.

17. 2. 2009 / 22. 3. 1 - Vyhlášení dvoudenního ultimáta Sekundě B, neúspěšný pokus anarchistů o založení vlastního státu v sektoru 5.

19. 2. 2009 / 24. 3. 1 - Vypuknutí války mezi RTA a Primou B na jedné straně a Sekundou B na druhé straně, primami nepovolená anexe části chodby terciány z A, první a jediná bitva.

20. 2. 2009 / 25. 3. 1 - Rezignace konsula zahraničí.

4. 3. 2009 / 7. 4. 1 - Vypracování nového návrhu vládního postupu.

6. 3. 2009 / 9. 4. 1 - Dohoda s primami o dělení chodby, anexe zbytku přiděleného území.

10. 3. 2009 / 13. 4. 1 - Volba nového konsula zahraničí.

16. 3. 2009 / 19. 4. 1 - Kapitulace Sekundy B, uznání svrchovanosti RTA nad 109, podřízení armády i zbrojnictví Sekundy B terciánům z A.

30. 3. 2009 / 3. 5. 1 - Čtvrté volby do vlády.

31. 3. 2009 / 4. 5. 1 - Schválení návrhu o správním dělení RTA.

2. 4. 2009 / 6. 5. 1 - Jednání o anarchistických požadavcích, schválení vyvěšování vládních vyhlášení na nástěnku, navázání diplomatických styků se všemi třídami nižšího gymnázia a politických stran, vznik stran CSSD, SWTR a SP, schválení názvů dnů v dekádě.

4. 4. 2009 / 8. 5. 1 - Zánik strany SP.

8. 4. 2009 / 12. 5. 1 - Přejmenování strany SWTR na SWTRVAA, zrušení politických stran, neúspěšná petice proti zrušení politických stran.

22. 4. 2009 / 26. 5. 1 - Zahájení kandidatury na posty správců sektorů RTA.

6. 5. 2009 / 10. 6. 1 - Ukončení kandidatury a následné volby na posty správců sektorů RTA.

27. 5. 2009 / 1. 7. 1 - Páté volby do vlády, změna názvu státu na ATA, změna vlajky a jiné změny.

28. 5. 2009 / 2. 7. 1 - Zrušení vlády a většiny zákonů, zánik republiky, nastolení anarchie.

Firefox!

Searched by potihcpd - 7. 9. 2020!


Steve Leonard a vampýři

Na nebi svítil měsíc. Tajemná postava v plášti běží lesem. Před někým (něčím?) utíká. Ví, že už nemůže utéct…
Otočí se, vytáhne kříž, svěcenou vodu a stříbrnou kudlu. Slyší jak před ním šustí křoví. Nohy se mu třesou od strachu. Kudlu sevře pevněji a otevře láhev se svěcenou vodou. Zvuky křoví jsou čím dál blíž a blíž. Po tváři mu stéká pot. Proč to vůbec dělal? Měl radši zůstat doma? Měl jen tak sedět a vzpomínat na nejlepšího přítele a upíra, kteří mu zničili život?
Křoví se najednou rozhrnulo a vyšla z něj ohromná postava. Měla na sobě kápi. Nebylo jí vidět do obličeje. Ale na první pohled bylo poznat, že to není člověk. V ruce držela krátký meč z bronzu, ale když uviděla malého kluka se svěcenou vodou, kudlou a křížem, zandala meč zpátky do pochvy.

*

Pomaličku přicházel k postavě. Malý kluk se třásl od hlavy až k patě. Zařval a vyřítil se s kudlou proti ohromné postavě. Ale neuběhl ani metr, když se proti němu ohromná postava vyřítila rychlostí, jakou by to nedokázal žádný člověk. Přiřítila se k němu, vykroutila mu kudlu z ruku a chytla ho pod krkem. Malému klukovi vypadly všechny jeho zbraně z ruky.
„Co tu děláš?“ zeptal se ledově klidným hlasem vampýr. Teď mu byla vidět nachová tvář a červené oči.
„Jsem lovec Upírů!“ řekl přidušeným hlasem Steve.
„Ty?! Takové malé dítě?“
„Ale vždyť ty vůbec nevypadáš jako Upír?“ všiml si najednou Steve.
„Taky že nejsem,“ odpověděl Vampýr.
„Tak jak to, že...?“
„Já jsem Vampýr. Jsme pokrevní příbuzní Upírů. Ale bojujeme proti nim už téměř sedm set let. Máme stejné schopnosti. Ale nikdy nepijeme krev jenom trošku. To je ostudné. Vždy, když pijeme krev, zabíjíme.“

*

Steve s napjatým výrazem poslouchal a nemohl uvěřit vlastním uším. Že by existovala další rasa? A co když je to jen potulný blázen? Ale to by se přece nemohl takhle pohybovat. Že by se konečně jeho sny vyplnily? Vůbec neváhal a hned řekl Vampýrovi.
„Chci se taky stát Vampýrem. Chci vraždit Upíry. Budu ten nejlepší Vampýr. Prosím. Zasvěťte mě do vašich řad. Budu nejhouževnatější bojovník. Prosím.“ Ve Vampýrově tváři se objevil překvapený a zároveň pobavený výraz. Často se mu stávalo, že ho lidé prosili. Ale o život. Ne o zasvěcení.
„Teď jsi mě pobavil. Proč bych tě měl zasvěcovat? Jsi moc mladý na to abych tě zasvětil. A vůbec nic o nás nevíš. Nemůžu tě zasvětit. A teď když sem ti vyzradil naše tajemství, tě musím zabít...“ dořekl Vampýr a napřahoval ruku s červenými nehty. Ve Stevově tváři se objevil výraz strachu. V jeho výrazu bylo něco zlého a krutého. A to Vampýra přivedlo na nápad.
„Vlastně by jedno řešení existovalo,“ řekl Vampýr.
„Jaké? Zvládnu všechno! Prosím, řekněte mi ho!“ znovu prosil Steve.
„Pokud jsem se mýlil, zemřeš, pokud ne, čeká tě sláva.“
„To beru!“ zaječel Steve. Vampýr pomohl Stevovi na nohy.
„Jmenuji se Steve Leonard,“ řekl chlapec.
„Těší mě Steve. Mé jméno je Gannen Sochor. A nyní musíme vyrazit na cestu. Čeká tě Rakev ohně,“ dokončil strašidelným šepotem.

*

Stáli v podivné jeskyni. Do stěn byly vytesané různé nápisy a obrázky škvařících se nachových tváří. Uprostřed jeskyně stála rakev. Vedle ní stáli dva strážní Vampýři. Do víka rakve byly vytesané různé nápisy podobné, jako na zdech.
Steve váhal. Gannen mu vysvětlil, co se bude dít. Když není Pánem Vampýrů, plameny ho zahubí. Pokud ale Pánem Vampýrů skutečně je a tím si byl jist, vyjde z Rakve bez jediného škrábnutí. Steve vykročil k Rakvi. Lehl si do ní a nad ním zaklapli víko. Poslední co viděl, byla Gannenova tvář, jak se povzbudivě usmívá. Připravil se na žár, který vyšlehne a pak zavřel oči.

*

Gannen stál před rakví. Slyšel, jak v rakvi plápolají plameny. Nemohl vzrušením téměř vůbec dýchat. Najednou plameny ustaly. Vampýr položil ruku na víko a psychicky se připravil na to, jak se z rakve vysype popel Steva. Otevřel rakev a podíval se do ní. Pak zařval, jak ho ještě nikdy nikdo neslyšel.

Z rakve totiž vyšel Steve bez jediného škrábnutí.
„JÁ TO VĚDĚL!!! JSEM PÁNEM VAMPÝRŮ!!!“

To be continued!
All rights reserved! ©2009 by TV-Nora spol.

By Mrs Mann - 1. 9. 2020!
návštěvníků stránky
celkem279 355
tento týden192
dnes192